Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elite: Dangerous

Exodous

Öne çıkan mesajlar

Kimse kalmadi herhalde oynayan. zaten oynarkende sadece 2 arkadasimiz birlesip bir sey yapmisti sanirim.

gereksiz buyuk ve gereksiz sekilde grind.

bakinca geneline oyunun cok belirgin sekilde oyunun ana ogesi bombos uc dur. dusun artik en zevk aldigim yeri dock etmekti benim icin :)

edit : oyunun hatlari o kadar buyuk ki sozum ona sunulan Procedural generation 400billion starin hic bir onemi yok astronomi manyagi falan degilsen. ha random ha bu. gordugum hep ayni sekilde yildiz 4-5 istasyon tipi 10 tane kadar gemi ve korkunc simsiyah bombos uzay.

uzay simulatoru direk ve gelecekte uzayda gemi kullanmak isteyeni o isteginden sogutacak kadar gercekci. bu gercekcilik oyunun bence patladigi yer zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

evet de bu mmo sozum ona. chat bile yok.

elite sanirim cocukken oynadigimiz ve turunun ilk ornegi oldugu icin fazla etkileyici gelmisti gozumuze.

ne biliyim everquest 1 oynarken allahim diyordum bu ne guzel sey simdi donuyorum arada lan bu ne diyorum. quest bile olmayan mob kill grind. zonelar bombos falan.

freelancer online olmaliydi bu oyun. star citizenin yapmak istedigi zaten o.

bu fazla ama cok fazla gercekci uzay sim. boguyor adami ayni gemide dakikalarca bombos ucup durmak.
Sosyal ağlarda paylaş

chat nasil yok? voice chat bile var telsiz gibi geliyor konusma :D
wings ile baya adam olacak ama evet. arkadasimla bi turlu ayni yerde oynayamadik.
ben oynuyorum gayet arada bounty hunt arada trade falan. discovery de yaptim ara ara ama cok acilmaya tirsiyorum :P open play hic oynamadim daha kimvurduya giderim falan diye. flight assist off ogrenmeye calisiyorum, pvp combatta olmazsa olmaz sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
1.1 patch geldi de, yine squad sistemi yok.

epey bişeylere değişiklik gelmiş patchin boyutu 2.5 gb. lakin standart oyunumu etkileyecek tek şey route planner 1000 ly'ye çıkmış. Onun harici earth-like planetlere city light görselleri eklemişler, forumlarda da garip bi şekilde OMG CITY LIGHTS CANT WAIT TO SEE IT tarzı hypelar var. gezegene inemedikten sonra dışından city light görsem nolur tamam hoş bişey de ne bu hype yani. adam gezegenin dokusuna revizyon yapmış işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

1.1 patch geldi de, yine squad sistemi yok.

epey bişeylere değişiklik gelmiş patchin boyutu 2.5 gb. lakin standart oyunumu etkileyecek tek şey route planner 1000 ly'ye çıkmış. Onun harici earth-like planetlere city light görselleri eklemişler, forumlarda da garip bi şekilde OMG CITY LIGHTS CANT WAIT TO SEE IT tarzı hypelar var. gezegene inemedikten sonra dışından city light görsem nolur tamam hoş bişey de ne bu hype yani. adam gezegenin dokusuna revizyon yapmış işte.

Elite Frontierda vardı ya gezegene inmek. Buna da ilerde gelir diye düşünüyorum. Yoksa bi anlamı kalmıyor. :(
Sosyal ağlarda paylaş

viper'dan cobra'ya geçtim. cobra, viper'a göre daha çevik ama combat kapasitesi baya düşük. itlik kopukluk için güzel, 32t kargo kapasitesi ile çatışması sonrası düşen çöpleri toplayıp satmak ekstra gelir getiriyor.
anaconda avlakmak viper'a göre daha zor.

cobra'yı galiba 2. gemi yapıcam korsanlık falan. viper'da heavy fighter diye tutarım. birde eagle'da light figher olarak hit'n run kafası diye grup play için elimin altında olsun bir hangarda durur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...