Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elite: Dangerous

Exodous

Öne çıkan mesajlar

Oculus VR

Thanks for your pre-order!

This email confirms that we've received your pre-order on June 18, 2014 at 01:27 PM PDT.

Order Number: GO-9104460
Items:
Development Kit 2 ($350.00) x 1 = $350.00

Shipping: $135.00 USD
Tax: $0.00 USD
Order Total: $485.00 USD

2 tane birden siparis edecektim, haber etmeden almayayim dedim. Shipping 1 tane yada 2 tane icin ne yazik ki azalmiyor, 135 > 270 e cikiyor.

Agustos gibi gelecek, o ara gidip gelenlerden yada ben orda olursam kendim is donusu getirecem.

Yanlis hatirlamiyorsam Drea vardi sirada, steam den yada p.m den haber edersin :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

Ne diyeyim .
Aleti Tarif edicek kelime bilim kurgu .
Ama cok kotu dizzy hissi var ben dayanamayıp kullanıyorum 2 saat hasta yatıyorum .
dk2 de aynı . zaten eger devoloper degilseniz kesinkez bu 2. sürümü almayın diyor yapımcısı . daha önumuzde cok yol var diyor.
Kesinlikle bir tarih verilmiyor çıkış için . 2017-2018 tahmini .
2 tane sakın getirmeyin gümrükden 1 tanesi zor geciyor hatta gecmiyor 2 tanesi imkansız olur.
Ben hala karar veremedim dk2 alsammı diye .
Dk1 i satsam alan olurmu acaba ?
birde imza ile teslim iadeli tahütlü göndermiyor firma . yani ürün postada kayboldu, kayboldu .
Posta gümrügü cok cok zorlu artık dahada zor.
Normal ucakla gelip eskiden elimizi kolumuzu sallayıp gecerken. şimdi bunu dışardan cıkartmak da zor iceri sokmakda zor .
Gece gorus gozlugu diye adamı iceri bile alırlar....
Cok kıskandım bende dk2 istiyorum ....Fuarda deniyenler başımız donuyor ama bayıldık diyor hep.
Sosyal ağlarda paylaş

Gumruk vergi vs. yok.

Dizzy kismina birsey diyemiyorum, baya inceleme okudum/izledim. Content ile de alakali gorunuyor. Valkyrie da basi gozu donmeyen adam, platformer bir oyun da rahatsiz olmus gibi ornekler var.

Keza, yine dk1 de rahatsiz olanlardan dk2 de hic rahatsiz olmadiklarini da soyluyorlar. Bir gelsin de artik bakariz. Sahsi fikrim, su immersion dedikleri nane ne ise gercekten var mi yok mu gormek istiyorum, saatlerce kafam da o alet le oyun oynayabilecegimi zannetmiyorum, basin donmese boyun agrir vs.
Sosyal ağlarda paylaş

premium beta ile grafikler. yıldızlar .gemi ici kontroller baya bir polished oldu. Oyun ici genel grafik ciddi. ciddi cok farketti .

oculus riftle harita bakmak cok daha fazla netleşti

4k ekranı olanlara destek geldi .....

Oculus riftle ucuşda cok degişiklik olmuş . Baya bir ciddi ilerleme yapmışlar sanki sdk2 ye upgrade ettigimi sandım. Grafikler, grafikler rüya gibi olmuş.

Sosyal ağlarda paylaş

Gladmir said:

:)

Senin imzayi anlatilmaz yasanir olarak degistirmek lazim.

Belki abartıyorumdur ama steam summer salesde 30 a yakın oyun aldım nerdeyse 26 sı cok kotu geldi ilk izlenimde.
ama birden elite ı oynadıgım oyunu bir upgradede bu kadar degisik iyeliştirilmiş grafik ve farklı yuzle gorunce . Gercekten cok farklı bir şeyle karşı karşıya oldugunu anlıyorsun.
Tamamı ile next generasyon bir sey bu gunumuzun otesinde . bir sürü upgrade gordum closed betalarda normal released oyunlarda . hic boyle devrim gibi bir sey gormemistim.
Oculus riftle bakmadıgım oyun demo kalmamıstır.
elite en iyisi idi bunlardan fakat adamlar ne yapmışlarsa sanki bir ande sdk 2 ye gecmisim gibi hissettim o kadar fark var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...