Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm #12

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Beğendiğinize sevindim.

2010-2013 arasında yurdısında yalnız kalmıştım şimdi istanbul'a geldim burada yine eve çıktım onun tadını alınca bir kez kopamıyorsun.

Yavaş yavaş döşüyorum evi 2-3 ay oldu çıkalı anca adam edebildim, kafam da şuanlık bir de jetonlu tilt almak var, sonra çıkmam evden heralde :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

O büyük camın arkasında büyük bir balkon var, duvara gömülü mangal fln var. Fotoğrafın çekildiği yerin arkasında salonla birleşik iç içe duvarsız amerikan mutfak var, içeride 1 benim kendi odam 2 tanede misafir odası var.

Ama zamanımın çoğunu salonda geçirdiğim için misafir odalarında sadece 1 yatak 1 koltuk var dolap bile yok dsfk, keza benim odam da öyle, bir yatak, bir sehpa, bir lamba o kadar.

@senko

Salonda buzdolabı var langırt var bilardo var evet >:D<
Aynı zamanda guitar hero da var, batarisi vs dahil olmak üzere.
Sosyal ağlarda paylaş

JestersTear said:

Noyzura said:

Kafamın sonsuz güzel geçtiği, sabaha kadar dans ettiğim bir gecenin ardından güneş doğarken bagajdan şemsiyemi alıp dinlenmenin keyfini hayatının güzellikleri ile çıkarırken Sp

Hatun gene başarılı, noyan bu spiritüellik, paralel evrenler, enerjiler vs. ayağına bu hatunları yiyebiliyosan hakkaten helal olsun başka birşey önemli değil zaten.

Spiritual ayağına hatun yiyorsun diyorsun da arkadaşım türkiyenin en sağlam dinbilim araştırmacısı/spirituel otoritelerinden birinin kızı.

Arkadaşımın kendiside wand ve benzer diğer magical itemlar craft ve enchant ediyor.

Alinmayin ama hayat öss , kariyet, evlilik ve emeklilikten çok daha fazlası. Alakaniz yok diye saçma ya da gerçek olmadığı anlamına gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...