Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crusader, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Sam

Öne çıkan mesajlar

Blacksmith'ten sarı soverign daggerı 25'er adet sarı mavi ve beyaz materyal ile 25 dragon breathi küpte transmute ederek çıkarmaya çalış. Ben de düşüremedim ama bu şekilde çıkarttım ancient versiyonu bir tane. Materyaller 50'de olabilir tam hatırlamıyorum ama 70lvl sarı soverign olmalı dagger.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

yok onu da yapıyorum da bu sefer ya deaths breath bitio ya da reusable material var ya beyaz o bitio :)

manyak gibi riftlerde beyaz item topluyorum sakdljsalkd

ha bir de cd azaltan shield düşmüyor evet. dert oldu crusader yeminle

Sarı mavi matleri beyaza çevirebiliyorsun küpte

Buff ise item + istediğin statı veren gemden üç tane flawless royal + gem (gösterilenler min lvllar, gem lvli başına 5 stat geliyor). Crusader - ruby
Sosyal ağlarda paylaş

Ben cube'de belki 100 tane belki daha fazla wand yaptım 1 tane bile ancient Unstable Scepter düşmedi, dedim elimdekini upgrade etmeye çalışayım belki daha hızlı olur yine yok... Sonra 63 grift'e girdim, şak diye hem de 3200 dps Unstable Scepter düştü. Harcadığım mat'lere yandım yeminle.

Aynı şekilde bu cube'lediğim 100'lerce wand'dan 1 tane bile Wand of Woh düşmedi ama o süreçte grift'lerden 2 tane düşürdüm.

Özetle cube falan uğraşmayın, farmlayın. Düz rift'te mat. farmlamakla harcadığınız zamanda muhtemelen grift'lerden düşürürsünüz lazım olan item'ı.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Buff ise item + istediğin statı veren gemden üç tane flawless royal + gem (gösterilenler min lvllar, gem lvli başına 5 stat geliyor). Crusader - ruby

Şurada ben tam anlamadım ya olayları, tane tane gidebilir miyiz :D. lvl 30 40 ve 50gem istiyor diyor onunla farklı bir kafa mı bu?
Sosyal ağlarda paylaş

Pig stickerın kullanılma amacı dagger olması :)

Belt invokerda 4 set bonusunu çalıştırtmak için kullanılıyor. Invokera çok yatırım yapmayın ama bence en nihayetde başlangıç için lazım ama item upgrade ve özellikle reforge lon için çok gerekli matları ona saklayın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...