Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crusader, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Sam

Öne çıkan mesajlar

Regalya said:

Regalya said:

Foh-Reverberation
Gathering Sweep
Judgement-Mass Verdict
Shield Bash-One on One
Steed Charge-Ramming Speed
Condemn-Vacuum
Falling Sword-Flurry
Phalanx-Stampede
Blessed Shield-Piercing Shield
Başka varmı la ?

Dimiştim kınok beck için ama

Oyun içi knockback (geri depme olmasına gerek yok mobun pozisyonunu değiştiren her skill knockback olarak geçiyor vortex büyüler dahil)

ben yanlış bilmiyormuşum anlamı daha genişmiş Regalya açıklamış.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
veee

said:
Set Name - Roland's Legacy
2 Piece Bonus - +500 Strength.
4 Piece Bonus - Increases Shield Bash Damage by 100%. Increases Sweep Attack Damage by 100%.
6 Piece Bonus - Every use of Shield Bash or Sweep Attack that hits an enemy grants 20% increased Attack Speed for 3 seconds. This effect stacks up to 5 times.

çok iyi oldu bu. bi setle iki kuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam kendi anlatıyor zaten herkese uymaz diye. Shield bash ile de ilgilenmiyorum. Attack speed bence en gereksiz şey. 3-4 parça bunu giyince düşen elem dmg zaten aynı kapıya çıkıyor ve üstüne tek ability üstüne kurulu. D2 kafasından kurtuldu mu kurtulmadı mı bilizort önce ona karar vermeleri lazım. Çeşit çeşit diyorlar, sonra tek tuş spamlemek üzerine kurulu set çıkarıyorlar. Akkhan en azından ona karışmıyordu.

neyse ya çıksın da bakarız artık sonra diğer değişen itemlar filan da ne durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

http://eu.battle.net/d3/en/profile/turkleader-2534/hero/39168333

ya buna ben daha ne yapabilirim. Kaptan America dan vazgeçemedim diğerlerinde DPS im az kalacak diye korkuyorum alternatif itemlı buildler ile mevcut buildimde en azından neleri değiştirebileceğimi söylerseniz sevinirim. bu arada Helm of Akkhan düşmüyor hacı. yok yani düşmüyor karma store dan da gelmiyor olduramadım gitti...
Sosyal ağlarda paylaş

shield bash a döndüm piro marella çıkınca şimdi 1.100.000 küsür dps im var. http://eu.battle.net/d3/en/profile/turkleader-2534/hero/39168333 ama bu buildi hiç sevemedim ya. kaptan amerika da 970 dps vardı. ama onda kalkanlar 4 bir yana savruluyor jekanbond ve gryfalcons foot sayeside. daha çok aoe oluyor sanki. böyle single target a 14 milyon falan vuruyorum crtical larla shield bash kullanarak tamam da. bilemedim. hangi build iyi karar veremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

yani geri döndüm amerikaya böyle çok rahat eritiyorum aradaki dps farkı 90 mı ne 1.000.100 kaptan amerika buildidne dps im. diğerinde de az biraz artıyor yani büyük fark yok abi onda thougness çok düşüyor thougness ı arttıracak itemlar falan bulmadan zor o iş. zweihander var 2900 dps li ona socket rolladım ama hiç vitality si yok misal. prio marella daha iyi tabi ama elidme jakenbond un vitallity si yine düşük kalıyor. hayır dev bir etki yapsa o buildle gidecem dps de yok yani tamam iyi vuruyorum normalde tabi bash damage ı artıyor baya 15 milyon falan da yavaş abi bide kısıtlı düşmana karşı böyle takır takır eriyor çok ney hissettim farkı. buunla hem çok çabuk eriyor hem çok geniş alana vuruyorum hem de thogness daha iyi adamlar bana gelene kadar shield glare la kör ediyorum sallıyorum kafalarına shieldı. patch gelene kadar buunla devam edeyim en iyisi thougness ı arttırıp öyle akayım shield bash e. bilmiyorum tabi bash kullananlar yorumlasın.
Sosyal ağlarda paylaş

shield bash için 14 milyon çok az. defansif gearla bile minimum 20m vurması lazım. en yüksek % weapon dmg olan abilitylerden birinden bahsediyoruz.

bugün biraz grupla t6 oynadım her açıdan rahattı.

punish - celerity
shield bash - shield cross (boss'da pound)
shield glare - dmg bonus
iron skin - stun rune (vaxo var)
law of justice - armor
akarat - armor

öyle çok da iyi değil gearım. akarat tam değil, enchant eksiğim var. solo 2.1 gelene kadar holy shotgun, blessed shield kadar iş yapmaz ama grupta gayet iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...