Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kerbal Space Program

neutrino

Öne çıkan mesajlar

• 4 ay sonra ...
tam orbite oturacakken pas gecip hasss olmanin hazzi ya da kusursuz tasarladiginiz mekigin son fazinda sacmaladiginizi farkedip yanlislikla yakit tanki detach etmenin hazzi, ya da tum mission basarili gecip dunyaya inerken eliniz carpinca parasutu kaza ile erken acip kizartmanin dayanilmaz hafifligi baska nerede var?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
docking garip evet. daha doğrusu o docking anına kadar dockingle ilgili hiçbir sey ogrenmiyosun bi curve yok oyuncuyu oreya getiren.

sonra bi anda yerden 120km yüksekte, saniyede 1200m ile ucarken "hadi bakalım daha once hiç dokunmadığın kontrollerle bi dock oluver milimetrik manevralarla"! diyi veriyo oyun. cocpitten cıkmı kerbal gibi kalıyon ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

istasyonsuz bile gidip gelebilmen lazım aslında ya..
e güzle bi modül cıkar yukarı orda yakıt ikmali yap istasyonundan ucuver istediğin yere nolcak.

bide yakınlıktan cok ufak rahat rahat tekrar kalkıs yapabilceğin bi yer sec o daha önemli. bi tek yıldızın yörüngesine gectinmi sorna yol almak kolay zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

docking garip evet. daha doğrusu o docking anına kadar dockingle ilgili hiçbir sey ogrenmiyosun bi curve yok oyuncuyu oreya getiren.

sonra bi anda yerden 120km yüksekte, saniyede 1200m ile ucarken "hadi bakalım daha once hiç dokunmadığın kontrollerle bi dock oluver milimetrik manevralarla"! diyi veriyo oyun. cocpitten cıkmı kerbal gibi kalıyon ortada.

Yine 1 saat docklamaya uğrastım. 2 kere fuel'u bitirip beceremeyince rage quit.

Chase came göre bakıp translationlardan rcs yönetmece, sonra SAS kapatmadığımı farketmem, sonra unutup docking moda alıp tamamen ters yöne gitmeler falan. En sonunda dedim ki kendi kendime, düzgün yazsalarmıs arayüzü, kontroller azıcık yardımcı olsaymıs.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben bu oyunu çok mu yanlış oynuyorum anlamadım.

Demo versiyonunu oynuyorum, dandik mekikle güneşin yörüngesine oturdum, onun 5 katı daha iyisi ile ayın yörüngesine bile giremiyorum nerede hata yapıyorum çözemedim.

Edit: Yörüngeden kendimizi fırlatmamız gerkiyormuşdfg

http://wiki.kerbalspaceprogram.com/images/7/70/MunarTrajector.png
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...