Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beyler...

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Ben de başta kızıyordum da sonra meh demeye başladım. Suç teşkil edecek fiiller yazmadığı sürece çok da sallamamak lazım.

Bide "farklı adam olsun foruma tat gelsin" diyorsunuz ama zaten yeterince farklı adamız burda? Mesajların üslup ve içeriğinin rahatsız edici olması bi konu, farklılıklara tahammül edememek başka bi konu.

Hadi popüler örnekler üzerinden gidelim. Noyanın "ben çözdüm sizi aştım eziksiniz doğru yola gelin" kısırdöngüsünden çıkamaması, sequonun "para insanları değersizleştirir ama ben o mevzuları aştım" ekseninde kabak tadı veren eziklemeleri ve çetintaşın dümdüz faşizmi (dünyayı çinli yavidiler yönetiyor!!1 O-o) bizim profilin kalitesiz addedip barındırmak istemediği türden mesajlar. Farklı adam arıyorsan kolektif farklı mesela, onu da paso trollüyoruz ama adamın farklılığı zenginlik yaratan bi farklılık, fakirlik (içerik fakirliği) değil.

O minvalde mesele kalite meselesi, hani nasıl akp iktidar olunca bireysel özgürlüklerimiz elimizden alınıyor hayat tarzımıza müdahele oluyor diye bi refleks gelişti, bu tür kalitesiz mesajlar da forum gündemine hakim oluca "forumumda kalitesizlik hakim oluyor" refleksi gelişiyor. Tepkimiz buna. Ve tabii ki bokunu çıkarıyoruz, çünkü öyle.

Bide sene neredeyse 2014, lütfen buralar eskiden dutluktu bostanlıktı kalıbından devam etmeyelim. 1999da da dut mut yoktu hepsine gecekondu dikmiştik.

DAS
Sosyal ağlarda paylaş

Filistin askısından sonra aklım başıma geldi =/

edit : ops anlaşmanın maddelerini unutmuşum. Sequo gerçekten çok büyük adam beyler, dünyanın en iyisi. Arabaları en süper. Umarım bir gün hepimiz onun gibi olmaya çalışırken mevcut halimizden ileri gidebiliriz (çünkü asla onun kadar harika olamıyoruz).
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de ben de şunu anlamıyorum. 2012 dizel golf aldım beyler , yanında da anahtarlık hediye ettiler diye başlık açmakla aventador aldım emenike diye açmak arasında ne fark var? ( 650 bin dolar fark var diye gelmeyin söverim) (6-7 sayfadan sonra görgüsüz, ancak paranla hava atarsınlara gelmeden önce)

köpekten kaçarken geride kalanın öndekini tutması varya, aklıma hep o geliyor. istem dışı bir hareket, insan niye yaptığına anlam veremez, sorgulamaz da hatta.

söylemek istediğim şey, rahat olun, madem paradaki zenginlik yalan, geçici veyahut önem verilmeyecek şeyler, bırakın , normal karşılayın, o zaman sizin dediğiniz gibi trollük yapıp insanları aşşağılıyorsa zaten sıkılacaktır.

off topic,

ulan adamlar egzos sesi diye video çekiyor, youtube a koyuyor, bir şey var diye açıyorsun ibne herif 4 bin de vites değiştiriyor tünelde, sonra amazing sound! youtube un silmesi lazım bunları. her 10 videodan 9 u çöp.
Sosyal ağlarda paylaş

sen baya geridesin.

bu adamın yaptığı iğrençlikleri falan görmedin ki işi gücü bırakıp bu adamı savunuyorsun.
olay sırf buraya gelip araba aldım diye topic açması değil arkadaş hala anlamadınız.

oturup nelerden rahatsız olduğumuzu da burada şimdi açıklayacak, postları alıntılayacak enerjim yok malesef.

merak eden araştırabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

sen baya geridesin.

bu adamın yaptığı iğrençlikleri falan görmedin ki işi gücü bırakıp bu adamı savunuyorsun.
olay sırf buraya gelip araba aldım diye topic açması değil arkadaş hala anlamadınız.

oturup nelerden rahatsız olduğumuzu da burada şimdi açıklayacak, postları alıntılayacak enerjim yok malesef.

merak eden araştırabilir.

yok takip ediyorum kavgalarınızı, gayette eğlenceli aslında, ikiniz de yanlış anlamayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatımda bu bölüme ilk kez girdim. iş yerinde can sıkıntısından dolanırken rastladım yani.

Şimdi ilk topikten sona doğru bende gelişen izlenimi yazıyorum.

Not: mmo bölümlerinden bir iki ismi biliyorum ama sequo, black-ice ve diğer pek çok kişinin isimlerine ilk kez rastlıyorum.

1- Oha lan! Malın biri fake resim bulmuş milleti trollüyor.

2- Oha lan! Adamın biri zenginim rp'si yapıyor diğerleri de müthiş bir oyunculuk kabiliyetiyle ona eşlik ediyor.

3- Oha lan! Adam harbiden bu arabayı almış galiba.

4- Oha lan! Acaba bunların içinde, geçenlerde uyuşturucudan tutuklanan ünlülerle birlikte tutuklananlar var mı acaba? (Başka türlü olmaz bu kafalar)

5- Oha lan! Bu bölümdeki herkes dünya felsefe tarihindeki tüm teorileri yalamış yutmuş adamlar heralde.

6- Oha lan!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...