Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pro Evolution Soccer 2014

mascio

Öne çıkan mesajlar

klavyeye faceroll yapacağına bi mantıklı cevap yazaydın da göreydik. pes eski pes değil ve önceki senelerdeki gibi arcade de değil. buna karşı söyleyeceğin varsa dinleyelim. pes fifa'yı geçebilir tekrar bu şekilde radikal değişiklikler yaparsa ve geliştirirse, buna karşı söyleyeceğin varsa onu da dinleyelim..
Sosyal ağlarda paylaş

ikisini de yıllardır oynamıyorum, sadece 4-5 kere falan oturdum başlarına heralde max 2'şer maç. garip bir akım oldu fifa'ya, ama insanlar FİFAAAAAAAAAAAAAAAAA diye delirirken fifa'nın başına oturduğumda ilk farkettiğim şey topun balon olduğuydu, resmen ağırlığı yoktu topun, top fiziği sıfırın altında falandı. dedim benim bunu sevmemin imkanı yok. o zamandan beri fifa'nın son yıllardaki başarısının marketing olduğunu düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla arkadaşlarla son bikaç yıldır fifa atıyoruz. son 3 seneye kadar pes oynardım sürekli bu seneye kadar dönüp yüzüne bakmadım uzun süredir. İlk defa oturup bu sene uzun soluklu oynadım, 1 maçtan fazla yaptım, onda da arkadaşın pes almış olması vasıta oldu. Fifa kötü dediğim bir yer var mı? Yok.. Pes süper dediğim bir yer var mı? Yok.. Pes geliştirebilirse fifayı geçebilir çünkü daha simülasyon olmuş diyorum. Onun için yeni motor yazması lazım diyosun. E yeni motor yazmışlar zaten diyorum, LALALALALA FİFAFAFAFAFA diyosun.

Ben mi fanboi oluyorum bu durumda?
Sosyal ağlarda paylaş

son 3 senedir ikisini de oynamiyordum ama cok pis fanatik pes ci arkadas fifaya gecti bu sene :)

50 euroya aldigi PESI de 20 euroya sana birakirim diyor hahaha

O kadar nefret etmis

2010 a kadar fifa oynuyorum diyenleri adamdan saymiyorduk direk roller degisiyor iyice
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...