Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ş.L. Playoff | Fenerbahçe-Arsenal | 21.08.2013 Saat 21:45

fenn

Öne çıkan mesajlar

Red said:

aykut ile ne alakası var takımı teknik direktörler idare etmiyor fenerbahçe'de.

olsa sanki fenerbahçe galatasarayı ile arsenal'i yenecekti sdfs

aykut vardı işte 2 senedir.

sorun gs veya arsenali yenmek degil ki.

GS i kim napsin. Fatih terim gaziyla itilen bir takim alti ustu.

Sorun sistemsizlik gene gelmis fenere. Hic bir olaylari yok sahada. Ne yaptiklarini bilmiyorlar.

Yine kisa vadeli dusunceler icerisine girilmis
Sosyal ağlarda paylaş

Aykut'un aslında iyi olduğunu düşündüğümü defalarca belirtmiştim de, sorun o da değil ki...

Yazmaktan sıkıldım artık da, FB'de Aziz'i gönderecek bir otokontrol olmadığı sürece belini doğrultamaz hiç bir zaman. Bu adamın şu klube verdiği zararı insanların görememesi ancak fanatiklikle açıklanabilir...
Sosyal ağlarda paylaş

GEd said:

sorun gs veya arsenali yenmek degil ki.

GS i kim napsin. Fatih terim gaziyla itilen bir takim alti ustu.

Sorun sistemsizlik gene gelmis fenere. Hic bir olaylari yok sahada. Ne yaptiklarini bilmiyorlar.

Yine kisa vadeli dusunceler icerisine girilmis

sen oyle dusunmuyor olabılırsın ama fener camıasının en buyuk motıvasyonu gs yı yenebılmek
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Daha durun ne hezimetler gorecek bu takim.

Cok gec kurdular ekibi. Eldeki futbolcularin yarisi berbat. Disiplinsiz goruntuleri de bu nedenle.

Futbol oynayamiyorlar. Fenerbahce olmalarinin katkisi disinda ciddi anlamda baska bir sey yok. O formayi cikarip baska bir sey giyseler herhalde averaj takimi olurlar ligde.

Arsenal ise cok gununde degildi. Ama oynamalari gerektigi gibi oynadilar. Sonuc da cok dogal.

Londra'da fener cok iyi oynarsa eger mac 3-2 Arsenal'in galibiyeti ile biter diyorum. Aksi halde Arsenal 2-0 alir.
Sosyal ağlarda paylaş

sürünsün böyle fenerbahçe, borussia dortmund gibi s.ki tutsun bir süre, sonra düzgün bir herif gelsin başkan olsun, gerçekten başka birşey istemiyorum ya. şampiyonluğu falan siktir edip, şu takımı bir güzel çakaldan çukaldan temizleyip restructuringe gitmesi lazım yoksa sittin sene adam olmaz. aziz'in adamları tek tek gitmeden şu soktuğumun takımından, en azından ben uzun süre ne maçları izlerim ne de alt maraton kombine tekrardan almaya devam ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

ersun iyi kötü o muhim değil. daha adam geleli ne kadar oldu kaç resmi maça çıktı ?

kadro ve diziliş geçen senenin aynısı işte. ki alves ve emenike yerlerine geldiği adamlardan daha iyiler. takım aykut döneminde de otobüs çekmekten başka bişi yapmıyordu. geçmişi çabuk unutmamak lazım. tek tek bakın maç konularına yine herkes kanser oluyordu. uefa'da yarı final yanıltıyor insanı. oysa fener o köy takımlarını bile ittire ittire otobüsle geçti. son dakkalar rakibin kazmalıktan kaçırdıkları falan filan

ha iyi oynadığı maçlar var. ama genel olarak aykut döneminde de kötüydü bu takım.

aykut 3 sene görevde kaldı yanılmıyorsam. 1 tanesi şikeli. 2 tanesi gs ezdi.

problem teknik direktör falan değil artık. aziz yıldırım yöntemleri ile yürümüyor artık bu takım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...