Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Humble Origin Bundle

mono

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

BonePART said:

Norak said:

hmm ea kapatıyor heralde dukkanı lol bonuslar falan bide üstüne

origine oyuncu bulmayı calısıyola
rkims ekullanmıyo cunku
quarterlı reportlarda su kadar oyuncu kazandık dicekler

iyi de her oyunu hem origin hem steam de veriyor. (ds3 sims ve bf3 hariç galiba)

eee ne anladım?

steam keyleri kullandın, originleri ne yapacan? arkadaşa eşe dosta verecen veya satacan, millete hediye verecen kampanya yapacan. alanlarda paşa paşa kullanacak. ea dlc uzmanı, deli gibi bu oyunların dlcleri var. bf3 düşün mesela kaç paket çıktı üstüne adam gelecek alacak bunu bf4 e kadar beğense tak bf4ü de alacak. diğer oyunlarda aynı şekilde. mirrors edge satmış veya satmamış ne fark eder ama 1k oyuncu gelse onun yüzünden origin'e paşalar gibi onların bir kısmını paying user'a çevirir. 1.6m satılmış bundle. 1.6m * 6 tane origin oyunu demek. 1m kişi kullanmaya devam etsee çok büyük getirisi olur ea için.
Sosyal ağlarda paylaş

ihtiyaci olan alsin, heyvanlik yapmayin

steam Darksiders, Red Faction: Armageddon, Metro 2033, Company of Heroes, Company of Heroes: Opposing Fronts, and Company of Heroes: Tales of Valor

HAFID-DLC2V-HD82A

steam Warhammer 40,000: Dawn of War Steam Key

QPN5L-0BKT8-TFC28

origin Dead Space Origin Key
DVNE-SXUT-2VC5-WSZB-7DVK
origin Burnout Paradise: The Ultimate Box Origin Key
AE2S-HV24-7WWY-ERUR-DHMK
origin Crysis 2 Maximum Edition Origin Key
H2VM-882K-NQX5-73GJ-AM7X
origin Dead Space 3 Origin Key
4JEE-DLPQ-7FQU-WMGG-U3QP
origin Medal of Honor Origin Key
7G8Y-DUSG-2WQ5-NQUP-AGWF
origin Mirror's Edge Origin Key
4WYQ-Y66R-KR9Z-Y3VE-TZK6
Sosyal ağlarda paylaş

Milamber said:

steam keyleri kullandın, originleri ne yapacan? arkadaşa eşe dosta verecen veya satacan, millete hediye verecen kampanya yapacan. alanlarda paşa paşa kullanacak. ea dlc uzmanı, deli gibi bu oyunların dlcleri var. bf3 düşün mesela kaç paket çıktı üstüne adam gelecek alacak bunu bf4 e kadar beğense tak bf4ü de alacak. diğer oyunlarda aynı şekilde. mirrors edge satmış veya satmamış ne fark eder ama 1k oyuncu gelse onun yüzünden origin'e paşalar gibi onların bir kısmını paying user'a çevirir. 1.6m satılmış bundle. 1.6m * 6 tane origin oyunu demek. 1m kişi kullanmaya devam etsee çok büyük getirisi olur ea için.

mantıklı aslında. ya tutarsa ya oynuyor yani?
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

yukardakilerden biri aldı kesin teşekkür etmemiş hayvan denince de ortaya çıkmadı sdf. ha diyeceksiniz ya sen aldıysan, ben alamam çünkü hepsi thq bundle çıkmadan bile benim hesapta vardı derim ben de, stronk hesap is stronk

ben aldım ya steam'i. steamgifts'de gezerken cd key görüp hızlıca alıyomuş gibi hissettim sessiz ve hızlı bir şekilde aldım.

gencosman'a teşekkürlerimi iletiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...