Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Reaper of Souls / Genel Başlık - 1

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

blizzard bu expansion gecisi ile tum oyunlara yeni bir ust limit yarattı. hic kasmadı, oyundan cıkmadan expansiona girdik. ben dusup geri bile girdim hatta kapatıp yeni oyun bile kurduk login serverları bile patlamadı. bu wow a falan uygulanabilir mi bilmiyorum tabi. ama bundan sonra yeni expansion/oyun cıkıslarında beklenti cok cok yukseldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Crusader açıp 5 lvl gittikten sonra ben de DH ile Act5'e geçtim.Normalde oynadığım T1'de bol ölümlü bir gece oldu; dar alanlarda rare-boss reskill çekti. 5-6 turuncu ve lvl68 olarak sabaha geldim. 2 boss öldü daha, gayet iyi gidiyor şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamın partisinde 2 tane level 70 adam var, kendisi party kurduğu için moblar adamın levelında scale oluyor. Level 70 elemanlarda doğruyor bu arada bütün mobları. Üstünde de 1-2 tane level reg item var, kendi dps'i de 50k+ zaten. Paragondan da bir sürü dps, hp, resist falan geliyor. Mutlu mesut boost alıyor eleman arkadaşlarından.
Sosyal ağlarda paylaş

Biz dün arkadaşla Torment II'de başladık, yavaş oluyor diye I'e çektik, sonra Act V sonlarına doğru Master'a çekmeye mecbur kaldık :) Yaklaşık 4.5 saatte bitti ama haritada denk gelen tüm yan köşe bucak event ve dungeon'ları temizledik. Bitirdiğimizde 69.8 falandık, güzel ayarlanmış.

Set düşmedi ama ikimize de 7-8'er tane Legendary düştü, hem AH kapandı hem de expansion yeni çıktı diye muslukları açmışlar anlaşılan.

Mystic olayı güzel gibi. İşe gideceğimiz için Adventure modunu deneme şansımız olmadı.

madcow said:

blizzard bu expansion gecisi ile tum oyunlara yeni bir ust limit yarattı. hic kasmadı, oyundan cıkmadan expansiona girdik. ben dusup geri bile girdim hatta kapatıp yeni oyun bile kurduk login serverları bile patlamadı. bu wow a falan uygulanabilir mi bilmiyorum tabi. ama bundan sonra yeni expansion/oyun cıkıslarında beklenti cok cok yukseldi.

Mists of Pandaria çıkarken bu yapıldı zaten WoW'da. Serverda normal dururken release saatinde sağ üstte yeni alana geçiş questi belirdi, kapanıp açılma falan olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Biz 4 kisi gece torment 5 basladik, ilk 15 mob kestik level atladik zaten, sonra 65 level a kadar torment 5 devam ettik gayet kolay gibiydi ama dar alan arti elite ler baya zorlamaya baslayinca yavas yavas dusurduk en son 67 ortalarda torment 1 e donduk, 70 olduktan sonra baya bir surdu yine oyun, son boss 4-5 kere wipe yedirdi. Mekanlari fln acaip begendim, adventure denedik biraz o da guzel gibiydi, benim icin tek sikinti, mekanlarin cogunlukla dar olmasi, onun harici begendim ben rosu.
Sosyal ağlarda paylaş

valla zrluğu azaltmak istemiyorum, rage veren ww olmadan yeterince hit haliyle life on hit yapamıyorum pek. denedim hoa'ı ama bitek bosslarda.

ancient spear falan bile sey ettim ama bu seyi kaldırmısalr crit atınca rage veren shout'ı o yüzden öle abanacak kadar rageim olmuyo
Sosyal ağlarda paylaş

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Uke-2991/hero/35685954

avalanche'yi tectonic rift ile kullanıyorum, 3 şarj, kullandıkça sürekli olarak 30 fury geliyor earthen might ile.

call of the ancients kullanınca onların her vurdugu fury olarak geri dönüyor o da güzel boost oluyor, multi throw da güzel dolduruyor.

bi denemeni tavsiye ederim ama ilk başlarda mage gibi olacagın için oynayış olarak zorluk çekebilirsin :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...