Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 5S ve 5C topici muhtemel tanıtım 10 Eylül

behran

Öne çıkan mesajlar

Note 2 10 ayda 2 kere problem yaşatmıştır bana taş çatlasa ki telefonu cidden tüm özelliklerini sömürerek kullanıyorum.

Ama yakın zamanda macbook air aldım, tabletsel işlevleri, yolda film izleme vs. gibi aktiviteleri artık onunla hallediyorum. Eskiden mesela sunumlar için falan note 2'yi kullanırdım artık kullanmıyorum. Şu an telefon, whatsapp, bir kaç oyun, gps, mail ve browsing'den ibaret Note 2. Aynı şeyleri çok daha iyi bir şekilde (gerçi google maps daha mı iyi bilmiyorum) ve daha ergonomik boyutlarda iphone 5s'le de yaparım gibi geliyor. Bu noktada da sorun şu oluyor;

"Boyutları ve kasası için 2000 lira verip note2'den iphone 5s'e geçilir mi?"
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

8 hafta suan burda, ciktiginin 2. gunu o hale geldi altin olan. Digerleride 2-3 hafta 3-4 hafta olarak degisiyor. 1 haftada gelen urun yok suan

bizim hanım aldı, tam 8 günde geldi galiba. evet geçen perşembe verdi bugün geldi. hatta dün akşam gelmiş pardon. 1 hafta diyelim. olmaz olmaz yok :P gerçi aldığı renk gold mu ne zıkkımsa o işte. belki ondandır.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

Korax said:

8 hafta suan burda, ciktiginin 2. gunu o hale geldi altin olan. Digerleride 2-3 hafta 3-4 hafta olarak degisiyor. 1 haftada gelen urun yok suan

bizim hanım aldı, tam 8 günde geldi galiba. evet geçen perşembe verdi bugün geldi. hatta dün akşam gelmiş pardon. 1 hafta diyelim. olmaz olmaz yok :P gerçi aldığı renk gold mu ne zıkkımsa o işte. belki ondandır.

nerden aldı? amerikada bile 2-3 weeks diyor internetten sipariş verirken
Sosyal ağlarda paylaş

Ilk cikan iphone'dan beri iphone kullanicisiyim. Ilk defa bugun cildirtti telefon beni. Yeni 4-5 sarki attim itunes'dan, hersey normal. Ta ki evden cikip kulakligi takana kadar. Tum liste gitmis, sadece o eklediklerim ve itunes'dan satin aldigim sarkilar duruyor. Eve dondugumde itunes'u actim ama hersey duzgun gozukuyordu. Sarkilar, playlistler falan olmasi gerektigi gibi. Aaargh. Ama telefonun ici bos. Cildirtti beni. Ha olumcul bisey mi, hayir. Zaman kaybi sadece -.-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...