Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 5S ve 5C topici muhtemel tanıtım 10 Eylül

behran

Öne çıkan mesajlar

Pasha said:

abi contract free t-mobile dediği unlocked zaten. sonuçta full price ödüyosun, tek sorun activate ederken olabilir o da zaten içinde simle geliyo. hattın aktif olmasına gerek yoktur diye düşünüyorum activate ederken telefonu.

basima geleni anlatayim
5s unlocked aldim.
hattim family mobile - Walmartin hatti ama galiba hatlari T-mobiledan kiraliyorlar.
Neyse alet icinde nano simle geldi. Onu attim kendi simi taktim calisti.
ama family mobile t-mobiledan sayilmiyor (eger t-mobile sitesine hat ile ilgili islemleri girmek icin girersen sen t-mobile degilsin diyor. Aynisi call center icinde gecerli)
durumum budur.
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

Pasha said:

abi contract free t-mobile dediği unlocked zaten. sonuçta full price ödüyosun, tek sorun activate ederken olabilir o da zaten içinde simle geliyo. hattın aktif olmasına gerek yoktur diye düşünüyorum activate ederken telefonu.

basima geleni anlatayim
5s unlocked aldim.
hattim family mobile - Walmartin hatti ama galiba hatlari T-mobiledan kiraliyorlar.
Neyse alet icinde nano simle geldi. Onu attim kendi simi taktim calisti.
ama family mobile t-mobiledan sayilmiyor (eger t-mobile sitesine hat ile ilgili islemleri girmek icin girersen sen t-mobile degilsin diyor. Aynisi call center icinde gecerli)
durumum budur.

At&t, verizon veya t-mobile cihazlar direkt apple store'dan ve full price (device only) alindigi takdirde unlocked geliyo. Ilgilenenlere duyurulur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...