Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

dunku yaratilan hypetan sonra remaster falan cikarsa rip bethesda,

yuz50binbilmemkacyuz kisi 8 saat falan bekledi streamden bisi cikacak diye dsf

sunlarda stream esnasinda olan garip seyler:
https://www.reddit.com/r/Fallout/comments/8n14r5/heres_all_the_little_events_that_have_happened/?utm_content=title&utm_medium=hot&utm_source=reddit&utm_name=Fallout
Sosyal ağlarda paylaş

spin-off anlaşılan ama tactics kadar iyi bir spin-off olur umarım. hatta direkt tactics 2 olsun ehu. xcom gibi bir hava vermedi değil zaten, shelter'ı daha geliştirseler fallout xcom gibi bir oyun çıkarabilirler aslında.

ahah şimdi şu dediğim çıkmazsa gene üzüleceğim, istemeden gene beklentiyi yükselttim. :p
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The Vault-Tec terminal in the Citadel lists Vault 76 as a "control" vault, with 500 occupants. The vault was designed to open 20 years after a nuclear war, and was among the seventeen known control vaults, meaning that it was used as a baseline to compare to experimental vaults. It is also mentioned in one of the alien captive recorded logs (no.13) recorded by Giles Wolstencroft, a Vault-Tec official who was abducted while inspecting the vault's construction site. In Fallout 4, the newsreader in the prologue mentions Vault 76 debuting in 2076 in honor of America's tercentenary when discussing Vault-Tec's plans to expand.

aslında çok güzel strateji/taktik oyunu temeli var çevreye yayılmalı, üs kurmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

spin-off anlaşılan ama tactics kadar iyi bir spin-off olur umarım. hatta direkt tactics 2 olsun ehu. xcom gibi bir hava vermedi değil zaten, shelter'ı daha geliştirseler fallout xcom gibi bir oyun çıkarabilirler aslında.

ahah şimdi şu dediğim çıkmazsa gene üzüleceğim, istemeden gene beklentiyi yükselttim. :p

cok yanlis yerlere hayal kuruyorsun :P

battlecry'i yapan studyodan diyorlar ve online olacak gibi gorunuyor. hepimiz hatirlariz tabii battlecry'i, o milestone oyunu hatirlamayan direkt bilgisayarini/konsolunu satabilir :P
Sosyal ağlarda paylaş

bölümün neredeyse kendi kadar uzun sürüyordu loot seansı, ne almaya değer ne değmez, vendora sattıkça değeri düşüyordu, 2-3 görevden sonra m249ları bırakmaya başlıyordum. :p

general barnaky'i seslendiren r lee ermey de geçen hafta öldü. :(

yalnız battlecry stüdyosunda tek ricam 'stilize' yapmamaları grafikleri. suratı göremediğim için endişelendim şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

aslinda battle royale olayina rage daha uygun bence gameplay vs olarak.

bunun duz rpg fallout gibi birsey olmayacagi da acik,

base kurmali bolge ele gecirmeli fortnite gibi birsey olsa hani savastan 20 sene sonra daha faction yok (factioni gectim insan bile az olmali disarda ghoul harici) bisi yok adam gibi, vaultlar kapali, radyasyon top tier, duzgun mutant bile yok daha vs pek yeterli olmaz sanki sirf "vaulttan cikan adamlar" temasi icerikwise. bakalim nasi bisi cikacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...