Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yalan bulma ofisi

diaboliq

Öne çıkan mesajlar

birinin bir durumdan kurtulması gerekiyor ama bir türlü yalan bulup sıyrılamıyor o işten.

benim açtığım ve underground takılan ofisi gelicek , ben ona yalan bulucam , yanımda calısan elemanlar falan olucak onlarda gerekirse bu yalanda aktör olarak yer alıcak.

olur mu ya bu?

kitlem , yalan söyleyemeyen insanlar olucak işte.

en basiti:

adam karısını aldatırken yakalanıyor daha doğrusu kadın şüpheleniyor bende o durumdan sıyrılmasına yardımcı oluyorum bir takım yalanlarla.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

2. gün sivil polisler gelir yalan lazım diye.sonra paketlerler.

ahmedinejad said:

Çıkar amaçlı suc örgütü.

illegal olayları öğrenirsen polise ihbar etmen gerekebilir ama onun dışında suç örgütü veya sivil polislik bir olayı yok.

ama yani kim "bana yalan bulun" diye gelir bilmiyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

zina resmen suç değil ama boşanma sebebi. hani tek aldatma mevzularında belki örgüt sayılmayabilir ama bundan da gelir elde ediyorsun. kayıtsız kuyutsuz böyle bir iş yaptığın için başına iş açılır. milletten para alıyorsun sonunda yaptığın iş için. böyle bir şeyin de kaydı olmayacağından eninde sonunda sıkıntı çıkar.

e diğer mevzularda da suç olmayan şeyleri millet neden saklasın veya saklamaya uğraşsın. o zaman da çete örgüt falan oluyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

yani evet işte bildiğin danışmanlık hizmeti. psikolog gibi bir şey hatta aslında bir anlamda.

buradan nasıl sivil polise ve suç örgütüne falan vardınız aklım almıyor :D
gelen kişi "bir adam öldürdüm, polise ne söyleyeyim?" diye gelmiyorsa sorun olmaz. hatta bence o şekilde bile sorun olmaz lan. kanunları bilmek lazım tabii de, birisi sana birini öldürdüm derse, bunu senin polise söyleme zorunluluğun var mı ki polis sana gelmedikçe..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...