Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik gay forumu dedim dedim inanmadınız

Katibim

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

hiçbirşey yazasım gelmiyor sana küçük adam.

benle veya bu gün yaptığım tahriklerle bile alakası olmayan bir kişinin babasına şerefsiz dediğin halde hala bu forumdasın.

zevkini çıkar.

Kendini haklı falan mı çıkarmaya calışıyorsun sen :) Geç bu ayakları ne oldu bir anda olgunlaşıverdin mi? Banlanırım korkusuyla.

Bana saldırdığın hiç bişeyi umursamadım yine söylüyorum esh'ye yaptığın terbiyesizlikti.

Adam gibi özür dile heriften sonra ne halin varsa gör. Hiç öyle ben suçsuzum sen şerefsiz dedin falan kendini kandırma.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

yooo hakaret falan yok ortada, o resmi kaldıramadı

Hakarettir olm o resmi kaldıramadı ne demek.

Adamın ağzından 5 lira lazım yazıyorsun. Yaver diyorsun bilimum şekilde aşağılayıcı nitelikte yazılarla dolu resmi koyuyorsun sonra hakaret yok.

Olm az delikanlı olun ne ise onu adam gibi söyleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequoya said:

Rasmon said:

ne terbiyesizliği kimsenin görmediği bi terbiyesizlik mi var ortada?

Konuyla alakası olmayan adama yaver dersen oda doğal olarak anan der. Bence az bile dedi. Haklıda.

valla seqo eshle bir alıp veremediğim yok, daha önce de olmadı. ama son zamanlarda dışarıdan görüntüsü öyleydi. zaten esh ten yancılık suçlamasına ana bacı girmesini değil, gülüp daha güzel bir karşılık vermesi beklenirdi bu forumda. milletin şaşırmasının sebebi de bu. adam apaçilerle aynı seviye şuan yaptığıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequoya said:

applev0dka said:

Adamın ağzından 5 lira lazım yazıyorsun. Yaver diyorsun bilimum şekilde aşağılayıcı nitelikte yazılarla dolu resmi koyuyorsun sonra hakaret yok.

senin açtıgın topicler hakaret olmuyor da yancı yaver demek mi hakaret oluyor ?

yav he he desem yarısı boşa gider
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Sequoya said:

Rasmon said:

ne terbiyesizliği kimsenin görmediği bi terbiyesizlik mi var ortada?

Konuyla alakası olmayan adama yaver dersen oda doğal olarak anan der. Bence az bile dedi. Haklıda.

valla seqo eshle bir alıp veremediğim yok, daha önce de olmadı. ama son zamanlarda dışarıdan görüntüsü öyleydi. zaten esh ten yancılık suçlamasına ana bacı girmesini değil, gülüp daha güzel bir karşılık vermesi beklenirdi bu forumda. milletin şaşırmasının sebebi de bu. adam apaçilerle aynı seviye şuan yaptığıyla.

kardeşim karşındakini kendin gibi düşünemezsin sen kaldırırsın o adam onu kaldırmaz. O yüzden espri yaparken rastgele adama yapılmaz.

Bana saldırıyor gülüyorum geçiyorum. Adama niye saldırıyor adam normal karşılamak zorunda değil.

Bunu anlamıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Sequoya said:

applev0dka said:

senin açtıgın topicler hakaret olmuyor da yancı yaver demek mi hakaret oluyor ?

yav he he desem yarısı boşa gider

Ben yapiyorum bana da yaptığınızda ses çıkarmıyorum hala işin neresindesin. Bana saldırın işte adamı niye karıştırıyorsunuz adam hanginize laf attı yada aşağıladı.

Ben aşağılıyorum ama.
Sosyal ağlarda paylaş

seqo esh de eski üye. son zamanlarda kendisinin de tanımadığı üyelere karşı daha dalga geçen ve küçük gören çok mesajı oldu. böyle bir şeye alınıyorsa o zaman daha da komikleşiyor durum.

şöyle düşün..forumda adres isteyen kuddusi bile birşey demedi ki o da o resimdeydi.

gayet net süperdi, kaldıramayan patladı işte.

hakaret makaret savunmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...