Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The International 3 - Seattle / 7-11 Agustos 2013

Odeon

Öne çıkan mesajlar

puppey reyizin varken, s4 reyizden yeni taktik beklemek. fanboy seni. şu karizmaya bak olm, s4 niree, papi niree
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=0WOknNLCVOc&t=330

bi de geçen turnuvada çorap, sandalet giymiş puppey reyiz ya, synderen o çorap ne ak diye şikayet ediyodu soe'ye :(
Sosyal ağlarda paylaş

D@rkwish said:

knoxville said:

s4 reis yeni taktiklerle çıkabilir mümkün

roshan before creeps felan hikaye TI'da. Seyirci faktörü var, direk anlıyorsun.

oyuncular seyirciyi duyabiliyorlar mı oyundayken?

google takvim

ayrıca şurdan google hesabınızla giriş yapıp saatleri takip edebilirsiniz. hatta telefona mesaj atalım maç başlamadan dedi google tamam dedim ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

kzpmaza said:

D@rkwish said:

knoxville said:

s4 reis yeni taktiklerle çıkabilir mümkün

roshan before creeps felan hikaye TI'da. Seyirci faktörü var, direk anlıyorsun.

oyuncular seyirciyi duyabiliyorlar mı oyundayken?

google takvim

ayrıca şurdan google hesabınızla giriş yapıp saatleri takip edebilirsiniz. hatta telefona mesaj atalım maç başlamadan dedi google tamam dedim ben de.

Çok az da olsa duyabiliyorlar. Ki duymaya gerek yok direk görebiliyorlar. Geçen sene Zenith roshan yapmaya çalıştı rakip kimdi hatırlamıyorum direk seyirciden fark etti durumu strat yalan :)
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer o roshan taktiğini daha önce yapmasaydı alliance bu turnuvada çok rahat yapardı. Ses kesinlikle duyulmuyo içerden cok söylediler bunu, görmeleride bu taktik için dezavantaj çünkü millet galeyana gelicek ayaga falan kalkıcak karşı takımda direk rosh yapıyolar sanıcak dalıcak içeri sonrası sex zaten. Ama işte bi kere yaptılar herkez biliyo taktiği yemezler.

Herşeye rağmen favori Alliance hacılar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...