Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Starbound

Biyik

Öne çıkan mesajlar

Şimdi ilk gezegendeyim takılıyorum böyle, furnace, crafting table, maden falan. Daha çok maden için üst lvl gezegenlere gitmek için ne yapmam lazım ? Fuel koysam gemiye lvl 2 geegenelere direk yleken açabilirmiyim yoksa yine lvl 1 gezegnelere mi gideceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

mk2 starmap upgrade yapman lazım.

Önce http://starbound.wikia.com/wiki/Distress_Beacon şunu craft et, gezegene in yerleştir 'E' ile üzerine tıkla.

Havadan bir boss gelip sana saldıracak, onu indir, molten core düşüyor. Bu kullanıp anvil i metalwork station a çeviriyorsun.

Orada MK2 startmap upgrade çıkıyor. Onu craft et ve kullan, your starmap is updated diye birşey yazacak. Bundan sonra lvl 2 gezegenleri haritanın sağ üst köşesinden seçebiliyorsun. Bunu yapmadan sadece level 1 gezegenlere gidebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

ufo`yu patlattım, level 2 bölgelere geçtim. moblar çok fena lan. silver zırh yaptım kendime, silver setle biraz topladı hehe. ilk armorla 2 kere vuruyordu ne olursa olsun. fakat silahlar hala patates t1, onları upgrade etmem gerek. bir sonraki bölgeyi unlock etmek için robot mu yapmak gerekiyor?
Sosyal ağlarda paylaş

dragon'u kesip sanırım 4. sektöre geçtim.

set + silah çektim. chestten shotgun buldum (dps i pek yüksek değil ama baya kullanışlı). drill geldi bu arada. demin diamon drill yaptım, inanılmaz iyi. ama diamond pickaxe'de zaten çok iyiydi.

kazacaksanız desert planetlarda kasın. çok fazla kum birikintisi falan oluyor, onlar çöktüğünde içindeki bütün orelar boşanıp düşüyor. pıtı pıtı topluyorsunuz. hızlı hızlı tier atlamaya çalışın. pixel refinery geldikten sonra çok basitleşiyor. doğrusu şu an moblardan da 175 falan düşüyor ama bazen 10 düşüyor mantığını anlamadım.

genel itibariyle madenlerin spawn olma şekli toplu bir hale geldi. kazarken çok daha rahatım şu an. bakalım gidebildiğim kadar sektör gidip ondan sonra yerleşecem.

wipe geldiğinde de ara veririm major patch falan geldiğinde tekrar başlarım.

lake set yaptım deli gibi ısıtıyor. bakalım ilk defa snow planet deneyeceğim bu setle. bu nasılmış görücez.
Sosyal ağlarda paylaş

abi tier atladığınızda kombata dikkat edin, saçma sapan hızlı ölüyorsunuz t1 setle t2 sistemlere geçtiğinizde. ciddi anlamda 2 kere falan vuruyor moblar ne kadar dikkat edersen et.

dragon sanırım robottan sonraki sistemde açılıyordu. decoy princess yapıyorsun onu kullandığında yemeye geliyor fakat uyarayım kendinize savunmak için bir platform yapın altına girip heal olabileceğiniz. robot veya ufo gibi değil dragon adasd

kaç sistem daha var acaba dragondan sonra... sanırım şu an ben 4. deyim. bundan sonra bir tane daha var gibi. en üste gelip kurulmak istiyorum ev mev trophyler falan adsasdsad. şimdi düşük sistemlerden birine kurup sonra coal derdi çekmek istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...