Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HULK mı daha kuvvetli GREEN LANTERN mü?

sostizm

Öne çıkan mesajlar

Kaede said:

zipzip said:

ben bugun justice league izledim de flash bayağı güçlüymüş.zaman geri almalar falan

flash O KADAR saçma ki
bazen sağda solda çizgi romanlarından stripler görüyorum aklım duruyor bu nasıl bir mary sue diye

bir batman deil ama evet. bide hesap hatası falanb yapyolar. nerdeys eısık hızı diyolar rakam falan verıyolar ama oturup hesaplarsan ısık hızının 200 katı falan cıkıyo
Sosyal ağlarda paylaş

NoTwisT said:

Kaba, ayili, fiziksel guclu olarak en guclusu Hulk. Limiti yok gucunun.

Senin icin top diyolar de hulka supermeni ikiye boler, senin kariyi yiyolarmis de galaksiyi parcalar. Ne kadar kizarsa o kadar gucleniyor hayvanoglu

Yahu bunun gercek olmasini bir türlü istemiyorum. Hulk'i kücümseyesim geliyo sürekli. Nasil bir bug bu yaratik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Silver Carnage bölümünden tek aklımda kalan Örümcek'in tüm gruplara (Avengers'a, X-Men'e filan) anam anam anam nidalarıyla yardım istemeye gidip kimseyi bulamamasıydı. Komikti. Sonrasında Silver Surfer ile Carnage anlaşıp Carnage Kasady'ye dönüyor diye hatırlıyorum ama. Spiderman güçlü ama Silver Surfer gibi omega şeyleri aşar kendisini. X-Men işe kısaylarsak alpha bile değil bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
http://www.quora.com/Who-would-win-in-a-fight-between-Green-Lantern-and-the-Hulk-I-know-they-are-from-two-diffrent-universes-Marvel-and-DC-but-my-son-5-years-old-asked-me-this-and-he-is-very-dissapointed-I-do-not-have-any-answers

quora'ya taşıdım soruyu, jeff'in yanıtını çok sevdim. Hortlatayım dedim başlığı.

hypotetical Battles başlığına bayılıyorum quoranın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...