Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Artık Milletin Elektrik Parasını Ödemek İstemiyorum Yeter!!!

nordlydian

Öne çıkan mesajlar

kaçak kullananlar düşüyor yavaş yavaş... asdf

bu arada arkadaşlar konu açıklığa kavuştu bizim salak kiracı isim aynı oldugu için karıştırmış dükkanın 475 tl olan elektrik faturasını bize getirmiş kendine de bizim faturayı almış. valide de o panikle beni aramış.. asdf bizim fatura 285 liracık.. ama tabi bu kaçak elektrik kullananların paralarını bizim ödediğimiz gerçeğini değiştirmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

istanbul?

ama mesela ben evde gece yatarken tüm elektrikli aletlerin (buzdolabı hariç) fişini çekerim, hiç bir adaptörü şarjda bırakmam işlev görmüyorken. termosifon var onu ekonomi ayarında kullanırım duş almayacakken, gibi gibi

senle yaşamak çok zor olur böyle hayat mı olur ...
Sosyal ağlarda paylaş

İzmir'in elektriği sanırım en pahalı şu an, muhtemelen konut bakımından en çok klima kullanılan şehir Urfa'nın filan tüm getto elektriğini ödüyoruz sanırım, ama onun yanında 400 tl klimalı eve göre bile çok abi. Benim odamın ve salonun 24 saat çalışıyor neredeyse 280 maksimum gördüm, kliman eski tiptir. Sürekli öyle geliyorsa teşvik falan al devletten sanayi gibi göster evi lol
Sosyal ağlarda paylaş

mawiman said:

Dworgian said:

istanbul?

ama mesela ben evde gece yatarken tüm elektrikli aletlerin (buzdolabı hariç) fişini çekerim, hiç bir adaptörü şarjda bırakmam işlev görmüyorken. termosifon var onu ekonomi ayarında kullanırım duş almayacakken, gibi gibi

senle yaşamak çok zor olur böyle hayat mı olur ...

Gece yatarken tv ve sinema sistemi fisi (tek priz) cekmek tv ye ve diger ekipmana da yararli, e zaten evde elektrikli alet bir sarj aleti olur usengeclikten birakilan, bir de tv vs genelde.

Memur zihniyetinden ziyade israf sevmeyen demek mantikli olur sanirim. Ne gerek var ki fayda gormedigim elektrigin parasini odemeye ayrica? Bu biraz ekonomi kafasi gerci.

Ben de israf etmeyi iplemeyen insanlarla yasamayi sevmem iyi ki birlikte yasamiyoruz. Ty
Sosyal ağlarda paylaş

cantug said:

Benim evde 3 aydır saat bozuk diye fatura gelio aslkfjsakfsa illa benmi söylemem gerekio bu gerzeklere değiştirin saati diye ?

Evet yoksa bilerek kacak elektrik kullaniyorsun diye cakarlar cezayi

Benim bir ay 1 tl geldi elektrik gittim soyledim degistirdiler (soylemezsem ne olur diye arastirdim da soyledim)
Sosyal ağlarda paylaş

kaçak elektrik 100 tl'de 12.5 lira civarı mı kesiliyor?. 400 tl'de 50 tl eder. "miktar olarak" yarısı k.rtlerden dersek (hölö hölö yüzde 75 demeyin bakıp, biz de baktık, kilowatt olarak yazıyorum) 25 tl eder. bunun kaçta kaçının oradaki tarım-sanayiden, güneydoğulu şanlı türk budunundan, devlet kurumlarından kaynaklandığını bul. sonra hesap numaranı yaz, kalan para tutarında condom yollayayım sana kullanman şartıyla. geleceğe umutla bakalım ne olur.

sonra da, mesela zonguldak'da kaçak cine-5, digiturk kullanılır yıllardır. git tff'yi ara, abonelik pahalı milletin yerine ödemek istemiyorum de

götün yiyorsa diyaneti de ara, milletin ibadetinin parasını ödemek istemiyorum de

senden tahsil edilen trt payına da itiraz et. hakan şükür'e, gülben ergen'lere 50 milyarlar yedirmek istemiyorum yeter!! de tamam?

faşistliğinize aradığınız kılıflar çok komik ve acınası.
Sosyal ağlarda paylaş

valla tek derdim kürtlermiş gibi kürtleri savunmaktan sıkıldım lan artık.

rahatsız mısınız oğlum siz? sayfalarca konuşuyoruz, ertesi gün gelip tekrar provokatif başlıklar açabiliyorsunuz. sonra da gerizekalı gibi k.rtleri savunanlar bu başlıkta gözükmüyor ehehe memehe diye post atıyorsunuz lan. ne diyeyim salt provokasyon amaçlı açılmış, hiçbir bilimsellik içermeyen başlıklara?

habervaktim'siniz olm siz.
Sosyal ağlarda paylaş

Faşistliğe aranan kılıflar? Türkiyede yaşamak hoşunuza mı gidiyor gerçekten? Doğuda ölüm tehlikesi [Ne hikmetse kürtler var] Faturalarını öde. Adam haklı bi çıkış yapıyor ve ırkçılığa itiyorsunuz. Nası insanlarsınız lan siz? Provoke demişler birde Beyin mi var sizde? Bu ülke için gazi olmuş şehit olmuş insanların ailelerine ve kendilerine verilen para 300 400 lira. Mülteci dedikleri kürtlere verdikleri para 500 600 lira. Bu kürtler ne yapıyor da Bu kadar parayı hak ediyor? Adamlar sikişip 15 cocuk yapmaktan başka bir işe yaradığı yok. Kürtler yok olsa türkiyede Ekonomi düzelicek yeminle
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...