Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Twitter'da kaç takipçiniz var?

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Mavi said:

Twitter beni hiç sarmıyor. Gereksiz geliyor bana yazı yazmak.

Bi de sürekli melankolik yazılar, aşkla ilgili yazan tipler yok mu çok fena baydılar. Ha bir de çok tweet çalan var. Aynı tweeti 3-4 suserin yazdığını gördüm bir çok kez.
ben hicbirini gormuyorum iste. Anlatabildim mi
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Mavi said:

Bi de sürekli melankolik yazılar, aşkla ilgili yazan tipler yok mu çok fena baydılar. Ha bir de çok tweet çalan var. Aynı tweeti 3-4 suserin yazdığını gördüm bir çok kez.

Neden bahsettiğini anlamadım ?
Sosyal ağlarda paylaş

"CIHADLA HAK DININI NON-STOP YAYMAYI GOREV BILMIS RESULUN, MSB SAYFASINDA BATIDA KISA DONEM GORUNCE SEVINCTEN HOPLAYAN UMMETI.. IYI GECELER."

"Arkadaşlar Atatürk meşhur söylevine tam 3 gün hazırlanmıştır. Çünkü "Türk milleti zekidir" derken her seferinde gülme tutuyormuş. RT PLS"

Gibi twikler için takip ediyorum Twıtırı. Aynı zamanda, AKGençlikTakipleşiyor diyenlere Ak Gezenler resimlerini yollamak, arada politikacıları ya da ünlülüeri trollemek için kullanıyorum. Politik, dini ve genel-geçer toplum alışkanlıklarıyla çok iyi d.ssak geçen 10-12 kişilik bir grup var, sırf onlarla muhabbet için oradayım resmen. Eskiden 400 takipçi falan vardı bir dönem girmedim 291 kalmış, zaten i don't give a fifi.

Politik geydirmelere, dincilerle dalga geçilmesine katlanabilecek olanlar #eqlesin @bans_
Sosyal ağlarda paylaş

Mavi said:

yav said:

Mavi said:

Neden bahsettiğini anlamadım ?

Sayfan sen kimi takip ediyorsan ona göre şekilleniyor dolayısıyla aşkla ilgili yazan tiplerin tivitlerini görmen için onları takip etmen gerekir.

Dolayısıyla bu argümanla twitter'ı yeren insanları anlamak namümkün.
Sosyal ağlarda paylaş

Zep said:

Turkiyede takipci olayinin civigi cikmis hakkaten. Arkadasin 150 falan takipcisi var tweete yok facebook mu lan bu o seni ekliyor diye ya da arkadasini ekleyesin.. Cok sacma geliyor ben en azindan sadece ilgilendigim alanda bilgi akisi almak icin kullandigim icin boyle dusunuyorum.

He biri followladiginda follow yapiyorum baktim ilgilendigim hic bisey yazmiyor direk unfollow.

Obur turlu gereksiz bilgi akisi, bos muhabbet cekiyosun. Anlamsiz geliyor.

Ilgilendigin alanlarda inanilmaz bilgi saylayan bir platform eger dogru kisileti takip edersen. Daha efektif faydalanmak lazim..

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Mavi said:

Senin elinde kimin yazısını görüp gormeyecegin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...