Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Omuz sakatlanmasi icin tavsiye

Absolut

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
3 hafta önce bjj çalışırken arkadaşla sakatlanmıştı üstüne bide artislik olsun diye havuzdan amuda kalkarak çıkıp yürürken omzun üstüne düştüm yerler kaygan oldugu için afasdf böyle acayip bişi var agrıyo hep ama antremana sıkıntı yapmıyor geçen omuz presste pıt etti bide kapsul patladı sandım kemikten gelmiş :D böyle omuz ara ara sakatlanıyor unutunca geçiyor sonra topiği görünce hatırladım sakat olduğunu ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

3 hafta önce bjj çalışırken arkadaşla sakatlanmıştı üstüne bide artislik olsun diye havuzdan amuda kalkarak çıkıp yürürken omzun üstüne düştüm yerler kaygan oldugu için afasdf böyle acayip bişi var agrıyo hep ama antremana sıkıntı yapmıyor geçen omuz presste pıt etti bide kapsul patladı sandım kemikten gelmiş :D böyle omuz ara ara sakatlanıyor unutunca geçiyor sonra topiği görünce hatırladım sakat olduğunu ^^

zalimce güldüm kusura bakma çok geçmiş olsun
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Omuzda tip II akromion çıktı yarın fiziktedaviye başlıyorum.
Kısaca açıklamak gerekirse omuz ucu kemiğinin apolet kısmında genetik olarak bir uzama sonucu kasları sıkıştırıyor ve o da bu seviyede ödem oluşumuna daha ileride ise kas yırtımına sebeb olabiliyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...