Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)

progamer

Öne çıkan mesajlar

-Deno- said:

zaten benim söylemeye çalıştığım gereksiz op bir kahraman olması. onunla bununla yarıştırmıyorum yani. clark zaten inanılmaz bayık bir tip. hayatta hiçbir derdi yok yani, o kadar süper olduktan sonra çizgi romanlarda yaşadığı dram zerre etkilemiyor beni.

Adam seviscek hatun bulmiyo abi, zin zin zin geziyo. Bundan buyuk dert mi var ? sdf

Sosyal ağlarda paylaş

Sanirim Supo'nun hala en OP donemi degil filmde ki, hala moral, deneyim ve vasif zart zurt durumlarini oturtmaya calisiyor..zaten 1 tane de cinayet sabikasi var gecen filmden.

Batman iyi bi sopa cekecek oh mis. Lex Luthor bakalim nasi olacak, trailerda ki medya/roportaj seslerinden biri o sanirim.

Benim umidim var hala filme karsi...Gal Gadot efsanevi bir sicis yapip batirabilir gibi geliyor hala ama bakalim.

Bu arada Supo olabilecek en OP karakterlerden gibi gozuksede, insan olmaya calismasi, moral degerleri falan baya limitliyor, sozde dengeli kilan o. En OPOPOP cozuttugu donemde tanri gibi bisi oluyor zaten Superman Prime'mi neydi adi.

Ote yandan gel gor ki Flash diye bir genc var, sacma OP'nin gercek sozluk anlami. Hani cidden Supo/Hulk vs yavan kaliyor Flash cozutursa.

Edit:Tabi ki altin kural, hazirlanma sansi varsa Batman > All
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Cuce said:

Superman, The superkahraman abi.

en kötü hali ezer batmani

Yeaaa birak. Kriptonitin yesilini gordugu gibi ayilip bayiliyo koca karilar gibi. Nereye eziyo.

düşün artık adam toprak askıyla, vatan askıyla nasıl yanıyosa üzülüyosa, iki tutam kriptonit böle devirmeye yetiyo dağ gibi supermani.

Bölede geniş yürekli, bölede yerine yurduna bağlı, pirdolusu içmiş bir yiğit kendisi.
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

di said:

Cocuklugu kanepede sehpada ya da sokakta kosarken superman pozu vermis tipler gelmis "sipirmin cik biyik yeaaa" diye geziyo.

Sopaliksiniz valla.

heee 90lı yıllarda tvde supermanden başka kahraman dönüyordu da biz begenmemezlik ettik.

sipirmin cik biyik yeaaa

Ninja Turtles vardı, net daha iyi kahramanlardı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...