Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pepsi ne kampanya yapsa almayı düşünebilirsiniz

synthesizer

Öne çıkan mesajlar

pepsi ne yaparsa yapsın benim için hep üvey evlat gibi sfdsdf

artık kola içmiyorum ama çocukluktan gelen bi coca cola olayı var. ben mesela çevremde pepsi seven adam görmedim.hep böyle anca bi yerde kola yoksa falan meh denerek içilir ya da içilmez. aslında pepsi ice tea işine falan girsin ayran işine girsin. kola da her zaman 2. tercih olur.
Sosyal ağlarda paylaş

synthesizer said:

anlattıgım uzere, 100 lira harcayıp 5 senede seni ikna edecegime, product placement ile, önceligim 1 lira harcayıp kısa ROI ile kayseriyi ikna etmek.

oralara da gelecek zaman.

samimi olarak 100lerce milyarlık tuketici arastirmalari, pazar arastıramalarından cıkan sonuclardan, kendi icgorunuzun daha yerinde olduguna inanıyor musunuz lan :D

Değiştirin pazar araştırmacılarınızı o zaman. Elinizde dünyaca ünlü bir ürün var ama kimse o reklamcılarınız coca cola gibi reklam ya pa mı yor lar... Pepsi reklamı aklımda kalan iki tane var. Britney (Türkiyede yayınlanmamasına rağmen) ve Michael Jackson. Azra da Seda Sayan da soğuttu beni markadan...
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

pepsi ne yaparsa yapsın benim için hep üvey evlat gibi sfdsdf

artık kola içmiyorum ama çocukluktan gelen bi coca cola olayı var. ben mesela çevremde pepsi seven adam görmedim.hep böyle anca bi yerde kola yoksa falan meh denerek içilir ya da içilmez. aslında pepsi ice tea işine falan girsin ayran işine girsin. kola da her zaman 2. tercih olur.
lipton ice tea bizim hacım..
2 senedir onun pazarlamasını yapıyodum asdfa
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

synthesizer said:

anlattıgım uzere, 100 lira harcayıp 5 senede seni ikna edecegime, product placement ile, önceligim 1 lira harcayıp kısa ROI ile kayseriyi ikna etmek.

oralara da gelecek zaman.

samimi olarak 100lerce milyarlık tuketici arastirmalari, pazar arastıramalarından cıkan sonuclardan, kendi icgorunuzun daha yerinde olduguna inanıyor musunuz lan :D

Değiştirin pazar araştırmacılarınızı o zaman. Elinizde dünyaca ünlü bir ürün var ama kimse o reklamcılarınız coca cola gibi reklam ya pa mı yor lar... Pepsi reklamı aklımda kalan iki tane var. Britney (Türkiyede yayınlanmamasına rağmen) ve Michael Jackson. Azra da Seda Sayan da soğuttu beni markadan...

REKLAM YAPMAYI SİZDEN ÖĞRENECEK DEĞİLİZ dfjsdgnlagn

hedef sen degilsin, sana hitap eden reklam yapmıyoruz.

sana 10 sene oyle reklam yapmsam anca iceceksin.
kayserideki teyzeye 1 sene seda sayan + konuşma verince direk içiyo.

kaybettigimiz 100binlerce genc zaten bizim degildi.

nielsen diye bir kurum vardır, pazar payını ölcümleyen, yegane.
seda sayanın basarılı oldugunun kanıtıdır. hani basarılı basarısız yoruma kalmıs bi konu degil.

begenmedim begendim kesinlikle haklı olacagınız konudur. onun ustunden yuruyun.
Sosyal ağlarda paylaş

pepsi liptonla sonradan mı ortak oldu yoksa direk pepsinin miydi bilmiyorum da lipton ice teanin bozuşunda pepsinin katkısı varmış demek sdfs

onu da böyle şekerlimsi bişi yaptılar sonunda kola gibi.

ama en azından lipton ice tea kendi alanında iyi bi durumda. kola konusunda pepsi kasmasın daha fazla sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

veeee altın&kısır gününden kalan yemeklerle, kalan pepsiyi çocuk içecek, o çocuk yavaş yavaş büyüyecek, büyürken evinde hep pepsi görecek, büyüdüğü zaman o da çocuğuna pepsi içirecek

http://i1.ytimg.com/vi/YKUOB8MN4Kc/hqdefault.jpg

regarding lit:

marka unileverin, 2003 senesinde kurulan PLI (pepsi lipton international) JVsi tarafından global olarak yönetiliyor.

Dünyanın cogunlugunda pepsico tarafından pazarlama/satis/dagitimi yapiliyor.

hammadeler unileverden alınıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...