Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Degerli Panpalarim

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Sequo'nun forumda param var dediginde umursamayıp sorgulamayan insan gayet normal bir insandır.

Ancak Sequo çok param var keçi boku ye 1k vereyim, taksimde nonoş gibi gez de südyenine 200 sıkıştırayım derse ve insanlar da bu adamın çok parası var q3nq gerisi gelir mantıgı ile hareket edip para için bedenini kullanarak insan içinde kendini küçük düşürürse millet de Sequo'ya kurulur ve Catze gibi cevval delikanlılar peşini bırakmaz.

Açıkçası Sequonun da iyice oturup düşünüp yaptırdıgını düşünmüyorum köpek b.ku olayını. Veya forumdaki leş kargaları daha ne kadar küçülebilirler diye test etmek istemiş olabilir ancak hayat kadınlarının daha çok onuru var be para için bok yemek nedir?

Ancak millet artık yalakalıktan napacağını şaşırmış sequoya.

Olgarı da canı gönülden tebrik ediyorum böyle fikirsiz zikirsiz kapasitesiz forum trollerindeki potansiyeli görmüş kitleleri peşinden sürüklemiş. 2 ekran kartına bin tl ye paticigin sahibi oldu adam resmen. Adam tayyip gibi çöktü paticiğe %50 yi arkasına aldı. Ssg yi eksisözlükte bu kadar sevmiyorlar o derece.

Helal olsun bu yalakalar az bile sana, adnan hoca gibi müritlerin olması lazım bence bi kanal açalım abi sana bak sen yavaştan adnan hoca topsakalı bırakmaya başla derim :D
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

Bu araç İstanbul'da Gerçin Group adında bir firmada günlük kiralamaya veriliyor, sahibinin adı Necmettin Şafak Gerçin, yeri Beşiktaş Akatlar'da, isteyen gider öğrenir, telefonu ; +902123522007, isteyen arar öğrenir. Ya bu adam gittigidiyor'dan 1 TL Victoria's Secret Fırfırlı bikini kovalayan adam, siz neden bahsediyorsunuz Allah aşkına ya ?

dediğine baktım da meraktan,

http://www.arabam.com/ikinciel/firma/gercingrup/1555736?markaId=35

?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...