Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Degerli Panpalarim

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Sequo said:

DoGMeaT said:

sekoo bence bu yeni dönemi kutlamak adına bi yere 5 tane fidan ısmarlarsın bizim adımıza

paticik ormanı

güzel olmaz mı?

benden de bi fidan çalışır

eminim başkalarıda çıkar ortaya

güzel bi sinerji yaratırız sora sevgiden dolup taşıp sevişerururuz belki

olabilir cok guzel fikir. Paticik ormani bi arastirayin belediye mutlaka arazi verir boyle bisey icin

Napcan lan bir orman bulup önünde foto çektirip aha ben diktim mi diyecen, ferrari italia gibi :))))
Sosyal ağlarda paylaş

Hey Allahım ya :))

Yazık üzülüyorum size gerçekten.

Peki kısa bir bilgilendirme yapayım kıt olan aklınız azıcık açılsın diye ;

Ferrari 458 Italia, bu adamın kaç gündür foruma fotoğraflarını koyduğu araç. Plakasının fotoğrafını da koymuştu.

http://i.imgur.com/midy6sh.jpg

Bu araç İstanbul'da Gerçin Group adında bir firmada günlük kiralamaya veriliyor, sahibinin adı Necmettin Şafak Gerçin, yeri Beşiktaş Akatlar'da, isteyen gider öğrenir, telefonu ; +902123522007, isteyen arar öğrenir. Ya bu adam gittigidiyor'dan 1 TL Victoria's Secret Fırfırlı bikini kovalayan adam, siz neden bahsediyorsunuz Allah aşkına ya ?
Sosyal ağlarda paylaş

kek said:

abi adam kaç gündür 1k dan fazla para dağıttı tanımadığı insanlara saçma sebeplerden... hala gelip parası yok demek çok saçma...

abi bu arabaları kiralamak içinde belli bir gelir seviyesine sahip olmak lazım tabi.. yani kendi kazanıyor kendi yiyordur , para verdiği baktığı kimse yoktur e ayda 50k kazansa bu şekilde bir imaj verir zaten ki o da çok bi para değil
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...