Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Degerli Panpalarim

Sequo

Öne çıkan mesajlar

ne he si yaşadığımı anlatıyorum gerçektir bu anlattığım istiyen gitsin sorsun bi trafik memuruna bu arkadaşın anlattıklarını size ne diyicekler merak ediyorum ? bu adamın her dediğine dua gibi inanmayan arkadaşlar bi gitsin şu anlattığı safsataları polise veya devlete bir sorun bakalım yapabilirmi falan diye ne diyicek merak ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

infectdead said:

ne he si yaşadığımı anlatıyorum gerçektir bu anlattığım istiyen gitsin sorsun bi trafik memuruna bu arkadaşın anlattıklarını size ne diyicekler merak ediyorum ? bu adamın her dediğine dua gibi inanmayan arkadaşlar bi gitsin şu anlattığı safsataları polise veya devlete bir sorun bakalım yapabilirmi falan diye ne diyicek merak ediyorum

eger bu olayi kanitlarsam delikanli gibi ozur dikeyecekmisin cunku yanimda farkli bir ferro plakasiyla ruhsatida mevcut.

delikanli gibi ozur dileyecekmisin onu soyle bugun memnuniyetle farkli iddialari got etmek icin hazirim.

ali agaoglundan daha tosakli adam dersin benim icin?
Sosyal ağlarda paylaş

infectdead said:

Ne diyosun arkadaşım forumda gezerken konuya denk geldim salladıklarını milletle kafa bulmanı yediremedim ayrıca sen kendi ruhsatını paylaşsana neden başka ruhsat koyuyosun ?

tamam kardesim uzayip gidebilirsin. Tosak dedin kac kg oldugunu kavratayim dedim yan cizdin.

/ignored
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar kimseye saldırdığımız yok sadece ciddi ciddi yaşadığımı söyledim ? polisle konuştum bu mevzuyu adamlar benle dalga geçti ali ağaoğlu yapamaz lan onu dedi , kızmanızda maksat nedir ? ok olmamıştır öyle birşey poliste dememiştir , tarafsız bakıyorum ben olaya kolay gelsin size
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...