Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Degerli Panpalarim

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Bir yıl içinde satıyorsa tekrar gerek yok ki o kadar para vermeye, eğer bu şekilde bir çözüm getirmişse. Sonuçta zengin de olsa devlete vereceğin bir 200bin euro var ortada. Kendisi kullanıyor keyfini alıyor sonra zaten alacak adam TR şartlarında satın aldığı için devlet yine vergisini almış oluyor.

Yani bir Ferrari alırsak sonra bir şekil devamını getirirz bu şekilde :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

EVIL_DeaD said:

Sequo said:

Polisle problrm yasamamak adina arkadasim olan bir galerici sayeainde 34 f 458 plakayi kiraladim ruhsati ile birlikte o sekilde kullandim.

bi tek bu kısmı anlamadım sen şimdi plakayla ruhsatı iyi güzel alıyorsun bu adamlardan da bu adamlar o aracı nasıl trafige cıkartıyorlar sonra?

Arac pert yatiyor coplukte :) kaskosu olmadığı için pert kaydıda yok zaten çıkamaz

sequo nun anlattıklarında uyusmayan bi nokta göremedım bende acıkcası.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar srlam konuyu eaki haline geri dondurelim yine dondu dolasti ferrariye geldi olay amacindan cok sapti.

mail yoluyla bu agac organizasonu hakkinda yazi istediler mail olarakta attim sanirsam otesi cevao gonderirler.

aynen yapistiriyorum yazdigimi

Degerli Cekmekoy Belediyesi

Biz herhangi bir siyasal olusuma bagli olmayan hayvan sever bir grubuz.

Www.paticik.com adinda bir internet platformu uyesiyiz.

Benim adim Olgar Basdag, cevreyi korumak hayvanlarin ve insanlarin daha da yesile ihtiyacini dusundugumuz icin elimizden geldigince fidan alip dikmek istiyoruz.

Cekmekoyde yasayan bir insan oldugum icin boyle bir organizasyonu cekmekoyde yapmak istiyoruz.

Bu konuda yasalarin ne oldugunu pek bilmedigim icin sizr bu maili gonderiyorum.

Boyle bir yaklasik 50 60 fidan dikebilecegimiz hemde tum cekmekoy ve istanbul halkinin ileridr bu agaclarin golgesinden ve oksijeninden yararlanabilecegi bir alan varmidir.

Yada siz belediye olarak bizlere boyle bir alan bulmada yardimci olabilir misiniz.

Degerli goruslerinizi ve yol gostermenizi beklemekteyiz.

Bilgilerinize arz ederim.

Olgar Basdag
Sosyal ağlarda paylaş

Olgar şu anlattıklarını az önce trafik memurları vardı 3 tane yanlarına gidip sohbet ettim birebir dediklerini anlattım isim vermeden etmeden adamların bana verdiği tepki şuydu :))))))

Hasssssssssssktirsin dedi polis amcalar ağaoğlu olsa öyle birşey yapamaz bizide rezil ettin polislere allah seni kahretmesin :))
Sosyal ağlarda paylaş

infectdead said:

Olgar şu anlattıklarını az önce trafik memurları vardı 3 tane yanlarına gidip sohbet ettim birebir dediklerini anlattım isim vermeden etmeden adamların bana verdiği tepki şuydu :))))))

Hasssssssssssktirsin dedi polis amcalar ağaoğlu olsa öyle birşey yapamaz bizide rezil ettin polislere allah seni kahretmesin :))

yav he he
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Arkadaslar srlam konuyu eaki haline geri dondurelim yine dondu dolasti ferrariye geldi olay amacindan cok sapti.

mail yoluyla bu agac organizasonu hakkinda yazi istediler mail olarakta attim sanirsam otesi cevao gonderirler.

aynen yapistiriyorum yazdigimi

Degerli Cekmekoy Belediyesi

Biz herhangi bir siyasal olusuma bagli olmayan hayvan sever bir grubuz.

Www.paticik.com adinda bir internet platformu uyesiyiz.

Benim adim Olgar Basdag, cevreyi korumak hayvanlarin ve insanlarin daha da yesile ihtiyacini dusundugumuz icin elimizden geldigince fidan alip dikmek istiyoruz.

Cekmekoyde yasayan bir insan oldugum icin boyle bir organizasyonu cekmekoyde yapmak istiyoruz.

Bu konuda yasalarin ne oldugunu pek bilmedigim icin sizr bu maili gonderiyorum.

Boyle bir yaklasik 50 60 fidan dikebilecegimiz hemde tum cekmekoy ve istanbul halkinin ileridr bu agaclarin golgesinden ve oksijeninden yararlanabilecegi bir alan varmidir.

Yada siz belediye olarak bizlere boyle bir alan bulmada yardimci olabilir misiniz.

Degerli goruslerinizi ve yol gostermenizi beklemekteyiz.

Bilgilerinize arz ederim.

Olgar Basdag

Sequ çok farklı bir yazım tarzın var. Ahahahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...