Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patenciler!

Liebe

Öne çıkan mesajlar

bostancı sahili ne güzel bir yer yav kimse kimseyi tınmıyor 50sinde teyzeler, amcalar bile var

ben yıllardır ara vermiş bulunmaktayım. sebebi de gönlüme göre güzel bir paten bulamamam. buldum diyelim bu sefer numarası olmaz.

ebay, amazon neresi varsa dolandım aylarca en son pes ettim.
yok mu hiç istanbulda kesin modelini, kalitesini beğeneceğim ve ayak numaramı da bulabileceğim bir yer?
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

diaboliq said:

abi şunu birde kaykayı çok istedim ama valide hep pürüz çıkardı bana. eminim feci zevklidir.
artık 30 yaşına geldik neredeyse ama çocuklarıma mutlaka alıcam.

geçen sene başladım ben şu an 25 yaşındayım valla hiç öyle dert etme koskoca herifler paten kayıyor sahilde saçı sakalı ağarmış abiler ablalar =)

öğrenmesi zor mu
Sosyal ağlarda paylaş

öğrenmesi çok kolay, ilk başlarda düşebiliyor insan doğal olarak o yüzden korumalık ( diz, dirsek, bilek ve en önemlisi kask) takmayı öneririm. ben çocukluğumdan beri sağlam kazalar yaptığım için pek korkmam düşmekten falan ilk gün takıp bıraktım korumalıkları. öğrenirken pek düşmüyorsun düşersen de hafif biçimde oluyor, asıl düşmeler hızlanmaya başladığında oluyor =P 3-4 kere sağlam biçimde düşmüşlüğüm var çok şükür kırmadım bi yerimi. uzun zamandır hiç düşmüyorum da aslında şimdi düşününce hatırlamıyorum bile :)

paten almak konusunda yardım isteyenler ne tarz kaymak istediğini ayağını kilosunu ve en önemlisi parasını yazsın yardımcı olalım =)
Sosyal ağlarda paylaş

Ne bileyim mesela 550tl limit desem ? 500 veriyorsam bir daha almak istemem ama yeni birşey ( üç beş kuruş fazla veririm 1 kez alırım) ^^

Atıyorum onun yerine 200-300 tl'ye birşeyle başla , ileride kendini geliştirirsen 1000 tl'lik birşey almayı mı önerirsin bilemiyorum.

Ama tabi 200 tl lik roller la 500tl'lik roller arasında rahatlık,kolaylık,kendini geliştirme açısından arada fark varsa ucuzunu almak istemem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...