Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Questline vol3.5

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Sequo said:

Odul; 2500 tl

bana hakaret edwn kim.delikanli gibi ozur dilerse konu icinde bu odulu kazanir.

Delikanli gibi ozur dileyeceksiniz

Sequo arkadaşların adına delikanlı gibi özür dilerim

Ödeme geldi bu esnada teşekkürler. . Questler bekliyorum ama pls cool hardcore ve boksuz olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

katliamci said:

Abi bu sequo hatunla gorusmeye golfle giden sonra hatunun yuzu eksiyince bi sonraki bulusmaya ferrariyi final sahnesinde öttürüp LAYKEBAVS seklinde ortamdan ayrılan kişi diil miydi? O zamanlar efendi efendi postluyodu ya da ben oyle hatırlıyorum.

olay o topicde basladı, sequo hatunu yolla benim arabayla gezdiyim gibi hayvanca bir laf etmişti diye hatılıyorm yanılabilirm
Sosyal ağlarda paylaş

Usta adam gerizekalı yurdum gençliğini eline almış oyuncak gibi oynuyor, dating siteleri bir yandan, penis büyütücüler öbür yandan, paraya para demiyecek tabii, siz de hakarete ödül veriyor diye avutun kendinizi. Resmen oynatıyor işte insanları.

ETA: "Gerizekalı yurdum gençliği" refers to those who purchase "V-Pills etc." and use dating websites.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Catze said:

Sequo said:

Catze said:

Cons said:

refreshliyorum aksiyon yok niye böyle

Catze said:

Catze said:

Sequo said:

SeaGle said:

ferrari ruhsatı farklı mı oluyo bizim ruhsatlardan? Mavili iç işleri bakanlığı kağıdından diil mi?

evet farkli oluyor az sayida oto oldugu icin otv si odenmemis ferrolarda app plaka bastirio ruhsat olarak kullaniyorlar.

Sadece ferrari icin degil luks segmentte ruhsat bilgisi paylasmak sakincali.

ha inanmayan varsa bir tur yan koltugumda takilabilir no boyle ruhsat olaylarina gerek yok

At yalanı .... inananı, renault megane'da ne ruhsat var ise ferrarilerde de aynı ruhsat var.

App plaka demiş bir de ya, ne alaka lan app plaka ile ruhsat assdasdasdas çift mühürlü app plakaları bile 80 - 100 liralara satıyorlar sadfasdas

böyle bi yalanı var herifin g.tünden attı ruhsat farklı app plaka fln diye cvp yazamıo şimdi :P

abi sen cidden zeka gerisisin. Ruhsat farkli degil arac dayisi az olunca ruhsati kopyalayip app plaka ile plakanin aynisini bastirip otv si odenmemis g plakali ferrarilerde kullaniyorlar.

zeka gerisisin sen. Lafi anlamaDa 10 kere soyletirya iste oyle bir lessin sen. Thank you

hakaret etmek böyle serbestse, banlamayacaksanız adamı ben de bi bunun anasına avradına sövcem bu arada.

yalanci demek hakaret degil demi serefaiz demek hakarrt degil adamsan anama bacima soversin delikanliysan hadi

özelden sövüyorum şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

bi işim var bitsin gelip ana avrat kaycam sana seqo

bak hadi oyle bisey su ramazan gununde ne kadar tanri varsa sayit olsun tum paticik sahit olsun elimden gelebi ardima koymam is hayatinda yada baska biseyde her ne varsa yapacaklarima ne senin hayal dunyan yeter ne baskasinin aileme bir kufur et bak acikca yaziyorum cocugumun olusunu goreyimki s3ni mahvederim

delikanliysan at simdi o ana avrat kufu4runu baskada bisey demiyorun
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Noyzura said:

bence herkes en azından bir tane sequo questi yapmalı durumu anlamak için. Hani herkesin zengin olmak için sürekli birilerinin tüm zamanını ve emeğini sömürdüğü bir dünyada Seqou gibi zevkine, eğlencesine random questler yapan biri gerçekten çok renkli biri.

bu questlerden sonra gerçekten zengin olmayı istedim çünkü parayla alışılmışın dışında çok eğlenebileceğimi farkettim. Bende paticikte questler yapmak istiyorum. Alınma Seqou hani fikiri senden aldım ama çok daha ilginç ve herkesi sürükleyecek questler yapma niyetindeyim ;)

Abi sen ilgi orospusunun kendini tatmin etmek için kullandığı kapısında kul köle olan bir zavallısın sadece.

Para için kızını satan doğudaki tiplerden eksiğin yok
Biraz daha kötüsü hatta. Çağdaş geçinen teba bu.

Sonra spiritual yok efendim aydınlanma falan
Hikaye la bunlar
Zavallının tekisin işte

Sequo dasa burda ikimizede ağır hakaret ediyor. Benden de özür dilerse 500 bonus ateşle ona istersen.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Catze said:

bi işim var bitsin gelip ana avrat kaycam sana seqo

bak hadi oyle bisey su ramazan gununde ne kadar tanri varsa sayit olsun tum paticik sahit olsun elimden gelebi ardima koymam is hayatinda yada baska biseyde her ne varsa yapacaklarima ne senin hayal dunyan yeter ne baskasinin aileme bir kufur et bak acikca yaziyorum cocugumun olusunu goreyimki s3ni mahvederim

delikanliysan at simdi o ana avrat kufu4runu baskada bisey demiyorun

brace yourself
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...