Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

son 4-5 yılda çıkmış kesin oynanması gereken oyunlar

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

Şöyle bir durum var, üniversite hazırlık süreciydi, sonra vizelerdi finallerdi derken bide üstüne 3 sene WoW oynayınca cok fazla kaçırdıgım şey oldu.Şimdi kendime zaman bulmuşken böyle 4-5 tane güzel single player oyun bitireyim diyorum.

Kendisini böyle boşlukta hissedip oyun arayan insanlara da tavsiye niteliğinde olur,gözden kaçırdıkları oyunlar falan.

Gelelim tür olayına.

Öncelikle sürükleyici bir hikaye istiyorum, sırf bu yüzden daha önce cinematicleri falan geçerek oynadıgım oyunları tekrar yükledim bitirdim falan.

Aksiyon olur,rpg olur beni hikayesi ve oynayısı ile sıkmayacak bişeyler arıyorum.

mafia
mirror's edge
PoP serisi
crysis serisi gibi oyunları bitirdim son zamanlarda.

Batman arkham city'e baslıcam, varsa aklınızda bunu nasıl oynamadın yuh artık dediginz şeyler paylasın bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

BlaCk said:

Skyrim enkazından uzak dur bi de.

skyrim oynadım, hatta severek oynadım, ama benim söyle bir huyum var, hersey %100 olsun istiyorum. tüm yan questler achi'ler falan ugrasirken bir sure sonra kendimi sıkılmış buluyorum.

wow'da da aynısı vardi, millet raid kovalarken ben achi için balık peşindeydim falan :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bende arıyorum bildiklerimi yazayım.

Assassin's Creed
Far Cry 3
Fable 3
Remember Me
Dishonored
Deadpool
Telltales Walking Dead
Saint's Row 3
Dead Island
Call of Juarez Bound in Blood
Mass Effect
Dead Space
Crysis
Devil May Cry 5
I am Alive
Hitman Absolution
Call of Duty
Darksiders
L.A Noire
Tomb Raider
Splinter Cell Conviction
Max Payne 3
Sleeping Dogs
Prototype 2
Red Faction Guerilla

Hepsi oynanması gereken oyunlar değil ama ses getirmiş yapımlar.
Sosyal ağlarda paylaş

RPG olarak Witcher serisi ve Fallout 3, bir de eski olacak ama SW: KOTOR.
Kitabı bitirince Witcher'a bitirdiğim halde yine başlayacağım ben, hazır Wild Hunt gelirken elimiz kılıçların ritüeline alışsın tekrar. Bioware yapımlarına da bakabilirsin sonra eğer hayattan soğumak istersen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...