Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

before - after foto #2

AthleT

Öne çıkan mesajlar

daha öncede çok yazdım protein karb ve yağları ayrı ayrı saymak çok daha iyi şimdi vucut zaten proteini enerji için değil kas yapımı ve onarımında kullanıyor çoğunlukla yağlarda hormon salgılama zart zurta gidiyor ee geriye sadece karb kaldı sadece karbdan gelen kaloriyi saysanda 1 gr karb 4 kaloriydi yanlış hatırlamıyosam o da fail oluyor
kendine belli bi protein karb yğ oranı belirle 1 hafta git öyle aynadaki görüntüne göre kilona göre artırıp azaltırsın modifye ediceksin sürekkli diyetini, mesela bulk için vucut agırlıgının 2-3 katı protein ve karb 1-2 katı yağ iyi gibi ama kendine göre ayarlıcan işte
Sosyal ağlarda paylaş

o konuda bir sikinti yok iste. genel olarak sunu cozdum sadece. ana ogunlerimde et yedigim yani, carb olarak sadece 1 orta boy patates yersem, gece uyumadan onceki ogunde de sadece light ton yersem. carb eksik kaliyor iste. kaloriden kastim da su ki kilo vermisim yani. demek ki yaktigimdan az almisim dedim. proteini arttir demeyin sakin. dedigim gibi 4 olcek whey, 600 gr kirmizi et, 150 gr tuna falan yiyorum her gun.
Sosyal ağlarda paylaş

abicim 50 kilo adamsın diyetinin hesabını yapıyosun şekerden uzak dur önüne geleni ye bu kadar basit. x2 gramdan proteini hesapla o eksik kalmasın her öğünde de al karbını yeter. abuk subuk dört işlemden gelişcceğiniz varsa da gelişemiceksiniz

kalori hesabı yarışmacı işi yeni başlayan işi değil. fazla bilicem de yapıcam derdi hep bunlar. az bil çok bas çok ye

3 ay sonra teşekkür et
Sosyal ağlarda paylaş

onetimebaby said:

o konuda bir sikinti yok iste. genel olarak sunu cozdum sadece. ana ogunlerimde et yedigim yani, carb olarak sadece 1 orta boy patates yersem, gece uyumadan onceki ogunde de sadece light ton yersem. carb eksik kaliyor iste. kaloriden kastim da su ki kilo vermisim yani. demek ki yaktigimdan az almisim dedim. proteini arttir demeyin sakin. dedigim gibi 4 olcek whey, 600 gr kirmizi et, 150 gr tuna falan yiyorum her gun.

bu da yanlış. how much you bench?
Sosyal ağlarda paylaş

yeni başlayanlar giriyo bb sitelerine. kilosunu yazıyo çat diye çıkıyo program sonra sanıyo ki iyi bişey.

bu tür yanlışlara dur diyeceğiz yakın zamanda asd genç kardeşlerimiz boşuna uğraşmamış olacak

@onetime

babili kötü bişey dediğimiz yok bu arada yanlış anlama. gereksiz şeylerle uğraşıyosun. 4 ölçek whey ne yav hayırdır?
Sosyal ağlarda paylaş

whey protein tamamen karşıtı birisiyim.. kimse bana zararı yok vs demesin çok tartışıldı..

onu geçtim

"" said:

4 olcek whey, 600 gr kirmizi et, 150 gr tuna falan yiyorum her gun.

4 ölçek whey: 100gr protein
600 gr et: 150gr protein
150 gr balık: 35gr protein

top: 285gr protein
sonuç: en yakın zamanda kanser olursun böyle giderse aq.

1- bu kadar protein alınmaz
2- bu kadar kırmızı et adamı öldürür.

illa hayvan gibi protein alacaksan, kilonun 1.2x-1.5x katını almalısın.. gerçi tam hakim değilim senin olayına bodozlama yazıorm da..
arnold bile 2x protein almıodu ag..

ki bence bretpit vücudu için 1x protein bile yeterli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...