Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civilization V #2

Kaede

Öne çıkan mesajlar

yok ya çok uyuz bi bug. oynuyorsun oyunu sonra işçiler bildiğin hiç birşey inşa etmemeye başlıyor. her turn sanki hiç emir vermemişsin amelelere gibi oynamayı imkansız hale getiren bi mevzu. düzeltmişler güya 3-5 patch önce ama hala var bende anasını satim. kutu aldıydım ben ama steamden güncellemesi lazım değil mi zaten?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ne alakası var, aldım Venediği, yaptım kültürel victory i gayet rahat, bir tek Danimarka ne alakaysa blue cinlerimi almadı müziğimi dinlemedi, gittim diplerindeki city state i satın alıp 5 bomber ve her turn bir tane battleship bastım, ezdim geçtim, Osmanlılara da savaş açtırdım onlara, onlar da üç şehrini aldı.
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

deity venice let's play i

baya kaliteli bi abi oynuyo biraz izleyip yaptıklarının soyle 5te1 ini yapınca emperora kadar oyun cok kolaylasıyo.

bu eleman nasıl oyunu nasıl kazanmayı planlıyor. Çok izleyemedim ama oyunu kazandıracak kadar wonder yok, kültür yok, turizm yok, science yok. ordu kasıp millete mi dalacak?
Sosyal ağlarda paylaş

hoccemama said:

screwy said:

deity venice let's play i

baya kaliteli bi abi oynuyo biraz izleyip yaptıklarının soyle 5te1 ini yapınca emperora kadar oyun cok kolaylasıyo.

bu eleman nasıl oyunu nasıl kazanmayı planlıyor. Çok izleyemedim ama oyunu kazandıracak kadar wonder yok, kültür yok, turizm yok, science yok. ordu kasıp millete mi dalacak?
deity de zaten oyle kazanmak diye bisey yok. wonder hele hic yok. ai yapıcak onların hepsini sen de ai ları yenip onlara sahip olacaksın. ai yenebilmek icin de aiların once sana saldırmasını saglayıp evinde yenip sonra counter pushluyosun. beyond the monument diye vod serisi var herifin deity taktikleri uzerine cogu gods and kings doneminde hazırlanmıs. onlara da bakabilrisin.

mesela herifi izlememis ya da dinlememis oldugun surdan belli en azından bi 5 kere. "bu barısa guvenip sadece bina basmak ozellikle venice iken cok riskli buna dayanarak fazla bina basmayın orduyu up tutmayı unutmayın" falan diyo. ki adam sadece bina bassa bile cheat yapan ai yi yakalama sansı yok bina konusunda. ve zaten turn basına gold da aktıgı icin arkadaslar bina basıp askeri parayla satın aldıgı icin hem bina da yakalama sansın yok hem de herif asker satın alıp duruyo. ona gore oynuyosun oyunun 400 turnunu geride oynayıp son 100 turnde kaznaıyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...