Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2013 - 2014

sleepingdeath

Öne çıkan mesajlar

1.5 sene oynamadığı halde atletik olarak bu kadar üst düzey dönüş yapmış olması...

Derrick Rose cidden büyük adam, yalnız cidden paslanmış. Çözülür gerçi asdfas

Pasları vs. çok hantal, dış sahada baskıya pek dayanamıyor bir iki kere delse de. Düzelir ya, 1.5 sene oynamayan adama bunlar bile inanılmaz fazla ya
Sosyal ağlarda paylaş

Ne değil de?

Konu neydi ki 'o değil de' ?

Şaka bir yana , bir kerelik tesadüf o , sezon boyunca istikrarlı bir şekilde o katkıyı alamaz lakers .

Şu nba ne zaman böyle 'bu sene yine heat şampiyon' kıvamına gelse ne zaman böyle hiç izlemenin anlamı yok kupayı verelim miamiye gidelim bu sene yormayalım bari takımları yormayalım, kıvamına gelse benim bütün zevkim kaçıyo , en azından 2 takım falan kapışsa bari.
Sosyal ağlarda paylaş

İki kere şampiyon oldular kafa rahat tabii fakat 3peat için çok konsantre olur kaptırırlarsa durdurabilecek bir tane takım yok o garanti. He yok yayarlarsa tabii ayrı o zaman bilemem .

Edit : Yok ya düşündüm de harbiden çok çok süpriz lazım miamide 2-3 adamın sakatlanması falan lazım yoksa her türlü alırlar , kadronun gücü diğer hiç bi takımda yok , hele hele bosh oden wade lebron ray allen falan sağlıklı olucak , hiç bi ihtimali yok yenilmelerinin.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Ne değil de?

Konu neydi ki 'o değil de' ?

Şaka bir yana , bir kerelik tesadüf o , sezon boyunca istikrarlı bir şekilde o katkıyı alamaz lakers .

Şu nba ne zaman böyle 'bu sene yine heat şampiyon' kıvamına gelse ne zaman böyle hiç izlemenin anlamı yok kupayı verelim miamiye gidelim bu sene yormayalım bari takımları yormayalım, kıvamına gelse benim bütün zevkim kaçıyo , en azından 2 takım falan kapışsa bari.

O günün diğer maçları konuşuluyordu, ben de bağlayayım dedim. Niye vuruyorsun ki.

Miami de Galatasaray gibi olsun. Şöyle 2-3 adam sakatlansın da şenlensin Batı sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Bu sene Miami şampiyon olamaz. Kendi taraflarındaki rekabet bile geçen seneye göre 2-3 basamak daha yükseğe çıktı. Oradan bile çıkmaları zor olabilir ki Batı iyice güçlenmeye devam ediyor.

Bu sene zor artık asdfasd

Bu nedir ya? Neresinden tutsan kopuyor arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

İki kere şampiyon oldular kafa rahat tabii fakat 3peat için çok konsantre olur kaptırırlarsa durdurabilecek bir tane takım yok o garanti. He yok yayarlarsa tabii ayrı o zaman bilemem .

Edit : Yok ya düşündüm de harbiden çok çok süpriz lazım miamide 2-3 adamın sakatlanması falan lazım yoksa her türlü alırlar , kadronun gücü diğer hiç bi takımda yok , hele hele bosh oden wade lebron ray allen falan sağlıklı olucak , hiç bi ihtimali yok yenilmelerinin.

olamaz ağır iddia tabii abarttım bayağı ama zor yani, en azından hiç rahat değiller diyelim.

Oden kaç senedir maç yapmıyor, tahminen bu sene yine oynamaz Miami'deki onu çıkar.

Miami'nin doymuşluğundan tut eklemelere rağmen kadro kalitesinin arttıramamış olması bir yerde patlayacaklarının kanıtı. Heat her zaman geçen geceki gibi oynayamaz, yine seriler vs. elbet olur sonuçta açık ara artık kabul etmek gerek ki dünyanın en iyi basketbolcusuna sahipler :D ama yetmez.

Geçen sene rotasyonsuz, yorgun Chicago onlara neler çektirdi. Rose geri döndü, bir ton ekleme yapıldı. Indiana neler çektirdi, üstlerine fazlasıyla koydular. Nets onları yıkamayacak olsa da ciddi anlamda zorlandıracak bir takım oldu. Gerçi Kidd'in performansına bakar biraz konuşmak için erken.

Bucks, 76ers, Hawks gibi baş altı takımlar birkaç tık daha güçlendiler. Rakip olamazlar ama dediğim gibi geçen yıl ki gibi keklikte olmazlar.

Batı'ya bakıyorsun, 11 takım var playoff potasına girer dediğin ki üç takım dışarıda kalacak, hangisi kalsa üzülürsün.

Memphis, GSW, SAS, Rockets, OKC, Dallas, Clippers bariz çok iyi takımlar. Bunların arkasından Minnesota, Denver, Portland, Lakers (malesef bu sene bu kısımdalar :( ) falan geliyor.

Batı zaten inanılmaz güçlü, Batı'dan Doğu'ya biraz göç olması bu sene dengeyi getirdi gibi duruyor.

Miami geçen yıl ki gibi finale kadar güle oynaya gelemeyecek, o bile şu istikrarsız adamlarla dolu kadrolarında dalgalanmaya vs. yol açacak.

LeBron basketbolun tanrısı tamam ama bir yere kadar, bu sene de zaten şampiyon yaparsa takımı direkt din kursun inanmaya başlayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Clippers-Miami finali olur.

Miami'yi doğuda sadece Indiana zorlar, onlar da savunma ile bir yere kadar, ah Granger bitmeseydi Paul George ile müthiş bir hücum gücü de getirip Miami ile başa çıkarlardı fakat 7 maçın 4'ünü alacak bir takım yok Miami'ye karşı doğuda

Batıda Clippers alıversin bir zahmet. Westbrook'un dönüş formuna göre OKC zorlar. Memphis ve GSW plase. SAS sıçar bu sezon
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:

bu michael carter williams nereden çıktı yahu? ilk maçında 22 sayı, 12 asist, 7 ribaund, 9 top çalma

bekle miami biz geliyoruz. (ah igaudala da olacaktı be)

Sezonun en iyi oyun kurucu çaylağı olur diyorlardı her yerde, adam beklenilenin üstünde başladı. Sezonun çaylağı demeye başladılar ilk maçtan asdfsda

Oladipo ve Olynyk çok kötü başladılar. Olynyk'ten çok umutluydum ama Mozgov tarzı bir şey olacak gibi gözüküyor daha ilk maçtan ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...