Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2013

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

alphadaki oyuna summer sale indirimi mi gelir ya. iyi introversion kazığı yedim bu prison architectten...

lan temiz 10 tane falan oyun alpha-beta indirime girdi. bu sende var diye buna laf ediyon :D

ha bence de 30 net pahalı ya. saçmalık hatta. 20 temiz fiyat ama. çünkü kaliteli, üstünde sağlam uğraşılmış bir oyun olacağından eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

Alpha oyun o. Daha bitmedi ve teknik olarak piyasaya düşmedi. Minecraft stratejisini izliyorlar. O nedenle peç falan geldikçe oyun bitmeye yaklaştıkça pahalılaşıyor. Bi de anladığım kadarıyla milletin ucuzken aldığı ilk sürüm fiyatlarından daha düşük bir şekilde sattırtmıyorlar.

Oyun çok güzel ama çıkıp indirime girdiği vakit alacağım. Don't Starve da %40 düştü mesela. İmkanı yok o kadar az indirimle.
Sosyal ağlarda paylaş

monoscope said:

chivalry almaya değer mi

BEN BAYA eğleniyorum oynarken

ama oyun zor söleyeyim , 1 vuruşta kelleni koparan adamlar var ve çok anlık hatalar yaparsan oyun seni affetmiyor direk dayak

2 kişinin arasında kaldıgında direk dayak

yanlış yerde blok yaparsan yahut düşüncesizce baltanı sllarsan direk dayak

zor ama güzel oyun ögrenene kadar baya dayak yemeyi göze alıosan al

ben gecen hafta aldım yeni yeni alışıoyrum düne kadar direk feederdım , dün farkettim 2v1 fln kapışabilmeye başladım,hayvan gibi zevk alıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

STY said:

saints row hiç oynamadım. almaya değer mi ? bir gta tadı verir mi ? yoksa 4 ü mü beklesek. 1 ay sonra çıkıyou

sr3 gta'nın sonuncusu tadında değil. Vice city'nin falan daha uçuk kaçık versiyonu gibi daha çok. Ciddiyet, derin konu, piskolojik bunalım da karakterler falan istiyorsan hiç bulaşma. Eğlenirim, co-op yaparım, piskopatlık yaparım diyorsan çok uygun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...