Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2013

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

Dota ve Tf2 nin de kart olayi var, 4-5 tane sanirim dusuyor oyun basi. Arsivinizde hangi oyunlarin kart dusurdugunu gormek icin kendi usernameinizin uzerine gelip "Badges" bolumune girdiginizde gosteriyor.

Kart fiyatini ben "Sell" tusuna bastiktan sonra cikan grafikte "Weekly" goster diyip en sagda en guncel kactan satilmissa (mouseover yapip bakmaca) o fiyattan yada 0.01 daha ucuzundan koyuyorum, satiliyor 10-15dk de.

Kimi oyunlarin kartlari 0.15lere gidiyor kimisi 0.45lere..bakip koydum hepsini, damlaya damlaya birikiyor valla :p
Sosyal ağlarda paylaş

her oyun en fazla 4-5 kart dusurup duruyor zaten..o Badges bolumune bakin, hangi oyundan ne kadar dusmus/dusecegi yada artik dusmeyecegi yazar..

ha birde Kartlar Tf2 oyun icinden gozukmuyor, steam den inventorye girip bakinca gozukuyor haliyle.

edit: Hotline miami ye 3 kart gelmis, birde l4d2 kartlarini almamisim bir tek eheh arkada acik dursun, ucuzundan bir dlc parasi cikar iste onlari satsam :p
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

hotline baya sağlammış lan. soundtrack efsane. 2 dolar vrip onu da alayım

Dedim abi müthiş oyun diye :D

Tori said:

Hotline miami'yi ben de alıyım diyorum, ama 2,5 saatte biten indie çıkmasın yine de. Yeniden oynanabilirliği scoreboardı falan var mı, bir info plx.

Yeniden oynanabilirliği çok yok da tüm oyununa değiyor. Bi sinemaya gitsen zaten 1.5 saatlik filme 10 dolar veriyosun, 2.5 saat biten oyun olsa nolacak 4 lira verince.

Bi 30-35 dolarlık oyun aldım ben, Hep ufak tefek oyunlar. Gözüme X-Com'u kestirdim ama daha büyük indirime girer mi diye bekliyorum şimdilik.

Ara ara da takipteyiz bakalım.

Bu arada oyunların sadece ana menüsünde durmak yeterli mi şimdi kart almak için? Öyleyse bilgisayarı açık bırakayım yatarken?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...