Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2013

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
O level kasma ve AH olaylari sadece isteyene ama. Bana ne kac level oldugumdan? Yani, su anda bilmiyorum bile. Sanki herkes zorla yapmaya baslaycakmis, paralar verecekmis gibi anlatiyorsun sen.

Baktim simdi, level 7 diyor. Nasil oldu bilmiyorum ama.
Sosyal ağlarda paylaş

işte onu diyorum. orda mantıklıydı. da şu sitim'in sistemini acayip mantıksız buldum.

card düşme olayı level başına olmalıydı kesinlikle. level atlattığın bir oyuna bu sefer tüm cardları bulman gerekiyor.ucunda trade'i öldürüp kendin satın almaya geliyor işte olay.
Sosyal ağlarda paylaş

sömürü değildi demiyorum. daha mantıklıydı. millet farmlayıp farmlayıp item bulamayınca mecbur ah'a yöneliyordu. gerçek para ya da değil ah'sız ilerlemesi imkansızdı diablo'da.

yani ben achi manyağı değilim. şuan level kasma niyetimde yok. beleş oyunumu aldım bıraktım. ama para verip satın aldığım oyunlardan card limiti olmasına sevmedim. hani rare drop olur falan anlarım.
Sosyal ağlarda paylaş

abi sen madem kasmıyorsun seviye, madem sen toplamıyorsun bırak abi sanane ahfuıdsofö. deli misin divane misin ya, toplayanlar bile memnun, sen toplamıyorsun ama memnun değilsin, üstüne diablo örneği vermişsin ki hiç girmiycem oraya cicantik feyl. tamam abi konuşcam ben gaben'la yapmaz bir daha.
Sosyal ağlarda paylaş

topluyordum. ama işin sonu para vermeye gideceği için beleş oyunumu aldım bıraktım. alan memnun veren memnun diyorsunuz da ben ona laf etmiyorum. sonuçta ben para vermedikten sonra kimin naptığınından banane ?

sistemi eleştiriyorum ve steam'e yakıştıramadığımı söylüyorum.

seru rare drop mantığın hepsinin düşmesi mi ? tf2 gibi sistem yaparsın işte olur biter.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

topluyordum. ama işin sonu para vermeye gideceği için beleş oyunumu aldım bıraktım. alan memnun veren memnun diyorsunuz da ben ona laf etmiyorum. sonuçta ben para vermedikten sonra kimin naptığınından banane ?

sistemi eleştiriyorum ve steam'e yakıştıramadığımı söylüyorum.

seru rare drop mantığın hepsinin düşmesi mi ? tf2 gibi sistem yaparsın işte olur biter.

toplamak istemediğin bir oyunun kartıyla trade et yada duplicatelar varsa onlarla trade et?
Sosyal ağlarda paylaş

şu borderlands serisine bi el atamadım da ben. borderlands: game of the year için 7.49$ diyor steam ki hani acelem yok hiç. ilerde biraz daha düşmesi mümkün mü fiyatın?

borderlands 2 ve season pass hedesini 15$ civarında gördüğümden ona hiç el atmayacağım şimdi, ileride tekrar düşer heralde o civar ya da daha altına?
Sosyal ağlarda paylaş

Her oyun icin 3 fixed rate drop yerine 3 fixed + her X achievement icin bilmen ne kadar drop chance ile baska kartlar da ciksaydi o zaman olurdu.

Su halini ben de cok zorlama buldum, opsiyonel bi feature olabilir ama sonucta kendi ekosisteminde para eden birsey ve level in ne kadar yuksekse o kadar fazla booster pack cikma olasiligin oluyor. yuksek level daha yuksek level i getiriyor, onun altindakiler agacin altindaki curukleri topluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...