Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2013

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

endless space için civ hiç oynamamış bir bünyeye nasıl anlatabilirsiniz oyunu. alınır mı? civ kadar derin ve çok detaylı mı, daha mı savaşa yönelik? 19 dakkam kaldı alıp almama arasında kararsızım

indirim geçti iyi oldu, 150 tane falan var oynamadığım, bu da onların içine dahil olacaktı asdhufhuas. peki ileriye yönelik sorum devam ediyor ama, nasıl bir oyun, nasıl anlatırsınız "civ gibi" harici

Milamber said:

küfretmek istemiyorum ama 60 dolara aldığım "program" indirime girdi anasını satayım şaka gibi :D tomb raider'ı kaçırmayın derim

program ney merak ettim?

Xenus said:

http://store.steampowered.com/sub/26663/

son tomb raider dışındaki seri oyunları %91 indirimde

bunu da görmeyen kalmasın. muhteşem lan. çocukluğum :(

Redeagle said:

Kız arkadaşıma doğum günü hediyesi mi alsam yoksa Tomb Raider mı alsam diye düşünen insan iyi biri değildir di mi ya =D

fakirdir. 20 liraya ne hediyesi alıcan kız arkadaşına dasfhudash
Sosyal ağlarda paylaş

Tomb Raidera da kart gelmis..peeh yer kalmadi HDD 'de ya sancilar basladi..yil olmus 2013, disket oyun donemine goturdun bizi, Atarici Gaben ne diyim..

Endless Space, arayuzu baya temiz bir space colony oyunu, ben sahsen begeniyorum, ama begenmeyen de var..tech/research tree si gayet genis, gemilerini upgrade edip modifiye edebiliyor, her savastan once ufak capli taktik soyleyebiliyorsun..onun disinda gezegen gezegen yayilmaca.

Almayi dusunen varsa yeni expansion ile alsin mutlaka, fiyatta farketmiyor fazla. Ai ve Tech tree balance edilmis baya, birde yeni irk eklenmis.

Mutlaka girer tekrar indirime zaten daha cok gun var.
Sosyal ağlarda paylaş

endless space'de en sevdiğim yer kendi space ship'ini dizayn edebilmen oldu. Full ofansif, bul defansif istediğin gibi gemiler yaratıyorsun. üstüne koyduğun techlere göre fiyatı artıyor vs. oyun turn based strateji ve sci-fi öğelerini sevenler için bence gayet güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

nordlydian said:

ayıp ya... bu nedir arkadaş? bizi eu ile aynı kefeye koyuyorlar ayıptır gunahtır.

eu ile aynı kefeye koysalar 12 dolar değil 12 avroya alacaktın oyunun. türkiye'nin fiyatlandırması amerika ile aynı gördüğüm kadarıyla. eu1 ve eu2'nin fiyatlarına batım hep avro, türkiye avrupa birliği fiyatlarından almıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...