Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Düşük maliyetli akıllı telefon? 600TL?

SCelen

Öne çıkan mesajlar

600 tl altı f/p bakımından en iyi android telefon şu an sanırım General Mobile Discovery olacaktır. Sorun yaşayanı görmedim. Telefon 4 çekirdekli ve 1.2 ghz mt6589 çipsetini kullanıyor.
Super IPS 320 dpi yüksek ekran kalitesine sahip
1 GB da rami var.
Powervr SGX 544mp gpu'suna sahip.
1800 mah pili var.
7.9mm inceliğe sahip
8mp kamerası var. 1080p 30fps kayıt yapabiliyor.
Antutu benchmark programından 12k-13k arası puan alıyor.
4.2 Jellybean yüklü sanırım son güncelleme
Burada da inceleme videosu var.

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/General-Mobile-Discovery-Yeni-Fiyat--Performans-Krali-video-inceleme.htm
Sosyal ağlarda paylaş

valla bence gitmez. 1320mah var sola'da 1ghz dual core 512mb ram gpu da mali400 olması lazım. 3.7inç de ekranı var su gibi gidiyor bazen. ortalama 16-17 saatte bitiyor yazın. kışın parlaklık daha kısık olduğu için 20 21 falan oluyor yine sdf

edit: genelde stamina modda ve 3g kapalı kullanıyorum bu halde böyle bu arada. oyun falan nadir oynuyorum, emiyor direk zaten
ha gerçi kuzenimde de var onunki 40-45 saat gidiyor, bende çok sms trafiği oluyor ondan olsa gerek
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Lumia 520 derim ben eger duz telefon olsun, bazen internete girsin, zaten tablet de var diyorsan. Lumia konumu oku iste.

aradığın öyle bişey aslında,telefonum eskidiği için değiştiriyorum,arada sırada internete girerim onun dışında konuşma ve mesajlaşma amaçlı kullanıcam,aradığım özellikler en azından 2 gün dayanabilecek şarj ve kaliteli ses

edit: bi de çok büyük olmasın,internet vs çok kullanmayacağım için büyük telefona ihtiyacım hiç yok.

edit 2: lumia konusu 620 olan değil mi ?
edit 3: okudum,çok güzel yazmışsın aradığım telefon özelliklerinin hepsine sahipmiş sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Harita olarak, GPS olarak Lumia daha iyi. Sola'nin muzik calari filan daha iyi. Sonra ozellestirilebilirligi daha iyi, istedigin rehberi, dialeri filan kuruyorsun.

Lumia telefon cantada dursun, sadece gerektiginde cikartip arayim, haritaya bakayim diyen icin.
Sosyal ağlarda paylaş

harita gps falan kullanma ihtiyacım yok şu an.

ama müzik kalitesi benim için önemli,interneti de fb ve youtube,twitch.tv izlemek için kullanırım en fazla.bu konularda tatmin etse yeter.

hmm bi baktım da lumia'nın şarjı daha uzun süre gidiyor sanırsam.
Sosyal ağlarda paylaş

galaxy wonder diyen var
alma sakın
yeğenime hediye olarak aldım, 15 yaşındaki piç bile memnun değil. bende kurcaladım biraz ve çok kasıyor. ses olayı çok kötü appledan sonra. hat gelip gidiyor telefonda. 5 app yüklediğinde telefon kitleniyor nerdeyse.
sakın wonder alma. üstüne koy biraz (fiyatı ne bilmiyorum gerekirse 2. el al) iphone 4 yada 4s al daha iyi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...