Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydu net yeni Kampanya

ajmet

Öne çıkan mesajlar

3mbit sınırsız kullanıyorum teledünya ile. 63 lira gibi birşey ödüyordum.

şimdi bu kampanyaya geçtim. 49TL'e 20mbit 50gb AKM down 3mbit. ayrıca teledünyada dedikleri gibi ilk 3 ay falan tüm kanallar açık. bonus olarakta yeni çift antenli modem ve yeni hd kutu verecekler. (bendeki hd kutu ve 1 antenli modem eskimişti)

saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
başvurdum fakat anlaşamadık kendileriyle.

sorry for wot

başvurdum buna taahhütlü filan. bir hafta içinde kuruluma gelecez notu aldık dediler. bundan sonra bölge bayii ile muhatap olacaksınız deyip bir numara verdiler. Arıyorum açan yok. (numara 322.2252050 denemek serbest)

Bir hafta sonra kendileri aradı bir cep numarasından yarın kuruluma gelecez , evde olmasanız da problem değil kimlik fotokopiniz olursa yeterli dediler peki dedik.

Gelmişler eve hat sahibi yoksa veremeyiz demiş gitmişler. Şubeyi defalarca aradım açan yok yine. beni aradıkları cep numarasını aradım yine cevap yok. Müşteri hizmetlerini aradım yine bölge bayiisine yönlendiriyorlar yapabileceğimiz bir şey yok deyip.

Bugün yine geldiler kuruluma , ben taahhüt istemiyorum modemin parası neyse verip alayım , size ulaşılmıyor yarın bir problem yaşasam gene ulaşamayacam dedim , yok o zaman kurmuyoruz yeniden başvuru yapmanız lazım dediler.

o zaman bu iş yatar kusura bakmayın deyip adamları gönderdim. başka servis sağlayıcıyı aradım , aradıktan 2 saat sonra gelip kurdu adamlar.

Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...