Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Questline vol2

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Ninja said:

Akito sama yoruldum nickten dolayi ilk gelen om den mesaj atip tanimadigi fake suclamalarinda bulunuyor yada anlamsiz sekilde nick ile baglantilar deneniyor. O sebeble daha simply bir nickle devam edecegim basvurumu yaptigimi belirttim Dynamick ve Xaenin e umarim ilgilenirler.
Ninja iyi ya, biz seni ninja sevdik.
Sosyal ağlarda paylaş

Ninja said:

Akito sama yoruldum nickten dolayi ilk gelen om den mesaj atip tanimadigi fake suclamalarinda bulunuyor yada anlamsiz sekilde nick ile baglantilar deneniyor. O sebeble daha simply bir nickle devam edecegim basvurumu yaptigimi belirttim Dynamick ve Xaenin e umarim ilgilenirler.

rica ettim paticik yazıp resmini koyar mısın diye koydun. üzerine birçok insanın bilmeyeceği saçma sapan detay biliyorsun birçok konuyla alakalı.

hani maksimum düşündüğüm şey japonyada yaşıyorum geyiği geçen normal bir türk olabilirsin. ama hani düşünüyorum ne geçecek eline çünkü hep düzgün kibar bozmadan yazmaya devam ediyosun hani trolleyebilecek bir durum yok.

eğer en ufak troll varsa bile yazdıklarının altı hep dolu dolu. süper bir adamsın gerçekten. feyk bile olsan süper bi adamsın o yüzden takma artık feyk muhabbetlerini. öyleysen bile çok iyi çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

Ninja said:

rica ettim paticik yazıp resmini koyar mısın diye koydun. üzerine birçok insanın bilmeyeceği saçma sapan detay biliyorsun birçok konuyla alakalı.

hani maksimum düşündüğüm şey japonyada yaşıyorum geyiği geçen normal bir türk olabilirsin. ama hani düşünüyorum ne geçecek eline çünkü hep düzgün kibar bozmadan yazmaya devam ediyosun hani trolleyebilecek bir durum yok.

eğer en ufak troll varsa bile yazdıklarının altı hep dolu dolu. süper bir adamsın gerçekten. feyk bile olsan süper bi adamsın o yüzden takma artık feyk muhabbetlerini. öyleysen bile çok iyi çünkü

Kulaynın içini de yalasana bi.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

ving bugun mesajlarını algılayamıom bende mi sorun var:D

böyle okurken önce kötü konuşuyosun sanıyorum sonra bir anda iyileşiyor falan. afsd

son sınavımdan geldim yine 30 saat uyumadım. pazartesi çarşamba cuma sınav vardı. sabah 9da sınavlar. 12-1 gibi eve gelip 4 saat falan uyuyup sonraki sınava kadar uyumadım kaç gündür.

çok belli zaten direniş stressi azalmasına rağmen sataşıyorum sağa sola uykusuzluktan sinirden. dsfkhk

ne aptal adamım ya
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...