Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiyenin en kaliteli fıstıklı baklavasını

chrome

Öne çıkan mesajlar

Zikko said:

ozamanlar soyismini almaya giden kadınlara orospu gözüyle bakılıyomuş,

o yüzden hep erkekler almış soyisimlerini, eşlerinin namusunu ve baklavalarının çıtırlığını hep bu şekilde korumuşlar.

typo

o yuzden zilyon tane ..oglu arasinda bakvanin iyisi diyince sayi 2 ye dustu..
Sosyal ağlarda paylaş

2 gun once antepteydim. Kocakta kilosu 60-70 lira. Oturup yemeyeceksen bence gereksiz pahali. Hediye aliyorsan imam cagdastan al, gayet guzel fiyatlari daha insancil 48 lira ve gayet lezzetli. Is arkadaarina fln aliyorsan carsidaki 30 liraliklardan cak gitsin. 30 liralik baklava yenilmez gibi bir algi olursturuyor antep standartlarinda ama alakasi yok. O bile hediye goturdugun yerde tum baklavalari silker atar.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Yazıldı mı bilmiyorum ama Karaköy Güllüoğlu en iyisidir. Normal Güllüoğlu'lar beş para etmez franchise, adı çıkmış sadece ama oradaki yanılmıyorsam hem ilk yerleri hem de franchise dışında kalıyordu. En büyük kardeş mi neydi tek şube zaten, diğerlerinin aksine.

http://www.karakoygulluoglu.com/tr

Online siparişi de varmış. Buradan deneyin işte, benim muhasebeci orada gittiğimde eğer zaman vs. varsa hep otururuz mutlaka bir şeyler çakarız asdfasd

6 7 sene önceydi bu. git bir gün hemen arkasındaki köşkeroğlunu dene. farkı ağzınla hissediceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

2 gun once antepteydim. Kocakta kilosu 60-70 lira. Oturup yemeyeceksen bence gereksiz pahali. Hediye aliyorsan imam cagdastan al, gayet guzel fiyatlari daha insancil 48 lira ve gayet lezzetli. Is arkadaarina fln aliyorsan carsidaki 30 liraliklardan cak gitsin. 30 liralik baklava yenilmez gibi bir algi olursturuyor antep standartlarinda ama alakasi yok. O bile hediye goturdugun yerde tum baklavalari silker atar.

kocak da 48den satıyo normal baklavayı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...