Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokémon X-Y

Fin

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

Yalnız öğretilen hm'yi unutamıyorum, o sinir etti beni. Gereksiz şeyler kaldı.

route 16 nın sonundaki şehirde girdikten sonra en yakın evde 1 adam HM leri dahi tüm moveları silebiliyor, sağındaki kadın da forget lediğin moveları yeniden kazandırabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

ya birde sunu bulamadim.

onumuze bazen tas veya agac cikiyor, o anlarda sen bunu kesemessin veya itemessin ama pokemonun bunu yapabilir diyor, bunuda beceremedim. bir turlu pokemonlardan birine agaci kestiremedim. ya da tasi itekleme olayi vs.

kayaları rock smash mıydı stone smash mıydı bir TM ile yıkabiliyorsun hatta bazı duvarları. Yolu kaplayan bitkileride CUT HM sini pokemona öğreterek.

Şu oyun biraz daha incik cincik edilsin yakında databaseler hangi tm nerden bulunuyor vs herşeyi yazar. Serebii ye bakarsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

bu special training ne ayak ya saçma sapan top falan atıyoruz

4 ev puanı kazanıyosun. 4 ev = 1 stat. Her stat maximum 252 ev olabiliyor. Toplam 510 ev. Yani 2 statı maxlarsın anca.

Sokaktaki pokemonlar da 1-2 ev veriyor cinsine göre atak defans filan. Special attack kullanan pokemon boşuna attack kazanmış oluyor. O yüzden yeni yakalanan pokemon takımda kullanılacaksa önce ona göre ev puanlarını training yaparak dağıtmak daha verimli oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Ilk oyundan beri en tiksindigim kismina geldim oyunun

Victory road

Lutfen magra olmasin ya, cidden wild pokemon ayri trainerlar ayri, repel parasi ayri oluyor hep

Tiksiniyorum

Seni çok çok iyi anlıyorum. Yoldayım şimdi. En azından skarmory geldi. Bir ona sevindim. En azından bu sefer kısayolları eklemeyi akıl edebilmişler.
Sosyal ağlarda paylaş

Birisi wt istedi kabul ettim lvl 50 offerladi bende sacma bisii verdim anlastik lvl 50 gelir gelmez evolve oldu sonrasinda ayni cocuk defalarca trade istedi kabul ettim verdim geri lvl 50 yi, sanirim olmasi gereken bu degilmi ?

Ustune yatilir bu sekilde sonra 59 lvl teklif etti cancellayip ciktim ne guvenmis arkadas..

Vermesen vermessin yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Sürükleyici oyun. Baya dikti başına oynattı resmen.

Bu arada sadece konu üzerinde de kalmadım hani. Exploring, pokedex doldurma, yan görevler (oteliydi, berrysiydi), 20 tane charmander, 10 tane bulbasaur ve 4 tane squirtle yetiştirdim. 5 tane de Eeve var ki yumurtalar çatlayana kadar sen çatlıyorsun.

Baktım 51 saat oynamışım. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...