Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Virus

Öne çıkan mesajlar

ya 3 değil mi?
4 gelmedi ki?
1.rebel spirits
2.civil war part 1
3.civil war part 2
ShadowFury said:

4. bölüm güzeldi.
Hala umut var yani, böyle giderse belki düzelir:p

Kısa da olsa düzgün combat gördük, konu rayına girmeye başladı, bölüm öncekilere kıyasla daha akıcı geçti ve en önemlisi Korra kezbanlık yapmadı. Ota boka mızmızlanıp atar yapıcağına ağzının ortasına sallasın fireball u, böyle çok daha iyi (tu)
Sonuna da çok güldüm ahahahah ^^

Yalnız introduction kısmı o kadar tırttı ki bu kadar vasat yazmış olamazlar, kesin Unolak villain değil de greater good için uğraşıyor çıkıcak filan diye twist çekerler diyordum. Tırt girişten aynen devam ettiler eheh. Ama yine de bölüm güzeldi.

Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

Gizli said:

aslında 2 sezonda da hikayeler güzel ama işlenişi çok kötü.barış içinde geçen bir çağda avatarın karşısına çıkabilecek sorunları çok güzel bulmuşlar eşitlikçiler ve iç savaş güzel fikirler ama dediğim gibi işlenişi yanlış

lel no

http://i.imgur.com/IowURqz.jpg

bende katılıyorum.

bender vs non berder social equality, basından beri avatarın kacınılmaz ve en önemli konularından biri.

ama altından kalkamaya hazırlanmadan, adam gibi digine inmeden konunun hüloooğ diye girişmişler, üstüne bide fanların tepkilerine göre iş güzarlık edince abuk sabuk oldu
Sosyal ağlarda paylaş

Konunun işlenişi ve odagı çok kötü. Yoksa social inequality kısmını zaten ilk sezonda benders ve non-benders olarak işlediler.

Çok başarılı villiandı o herif. Aynı macunu silip silip sürseler yine iyi, ciddi bi kalite düşüşü var overall. Mevzu ayrılık falan olsa ha iyi abi falan dersin. Amcamla babam arasında kaldım kimse bana güvenmiyor baww olunca sinirler oynadı izlerken.

Ve social inequality durumunu malesef 2. sezonda hiç göremedim ben. "Siz guzeylisiniz, biz güneyliyik, istemiyoruk"dan öteye gitmesi lazımdı.
Sosyal ağlarda paylaş

bumiyle dalga gecince nedne limons ıkmıs olsunki?

konuya değinmek politically correct demek değil,

ilk sezondan bahsediyorum zaten. ikinci sezonun olayını anlamadık daha, yanar dönerli ic savas bile olmıyan bişi var ortada su anda o kadar. dünya basırı falan tehlikede değil yani.

önceki avatardada, 4-5 bölüm zukonun saske olmasını izledik sonucta
Sosyal ağlarda paylaş

ama kötü amcayı ıttırdıkten sonra tasa kapatıp sonra babasını kurtarmaya gidebilirdi.

tabi super gücleri ayarısz tasarlayınca böle bayıklıklar kacınılmaz napalım, oda avatarın her zamanki sorunuydu zaten

bide elden ayaktan alev cıakrıp roket olma anından beri zaten komikleşti fire banding.

roket dediğin aletin alev cıkarttığı için değil, patlama yüzünden havanın takıtın dumanın vs roketi ittiği için calıstığını umursamıycak kadar tırı vırılar zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

bide abi korranın kezbanlığını fazla bartıyosunuz,

"ühühühü ateş bükmiycem asla! cünkü 3 sezon önce [insert kızın adı]'ın ellerini yaktım ühühüh" diye dolandı abı cocuk
karakterin cıkısı avatar oomak istemiyom ben cok ürkünctü

cizgi filmin bütünü boyunca bir sürü rituali, muziği, dansları, festivalleri vs vs olan koca firenation, bizim tayfa bunların okuluna girince bi anda doğu almanya oldu falan

pek objektif bakmıyosunuz bence
Sosyal ağlarda paylaş

abi karıştırdığınız olay, TLA da olay aang değil yan karakterler ve yaşadıkları maceralardı. Bunda yan karakter 2-3 salak olunca ve adventure tarz olmayınca salak subalak havada bişi yapmaya çalışıyorlar.

Konu konu değil, konuyu kurtaracak karakter yok, en bilge geçinen tenzin de gayet ibik ve ezik bir karakter ilk sezonda gördüğümüz üzere.

yip yip
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

Ulan aizen 1 amon 2 resmen harcadılar bi senen hakşaku level malzeme varken sasucke ettiler..

aynen abi ya amon un hikaye gayet iyiydi bırak 1 sezonu 5 sezon bile giderdide mundar ettiler adamı. mesela bu fotoyu görünce ne teoriler kurmuştuk varya :D yok aangin bükme gücünü aldılar yeni avatarlık ölmeden korraya geçti falan :D

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...