Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Virus

Öne çıkan mesajlar

hmm bu kadar sequal seyiyle bitmeseydi keske. son cümle biraz kırdı kuvvetini. tabi güzel yapsınlar etsinler yenisini.

bide evet tenzenın sondda verdiği gaz klasik anlamlı olsada biraz havadaydı.
madem avatar olmakta değil mevzu, o zaman sen otur sen kapıs anasını satıyım, nedne yine korra kapısıyoki? bolin veya bumi dev olsa direk öttürürdü mesela vatuyu. yoksa sadece avatarmı ttgl olabiliyo, eğer öleyse madem avatar olman değil kim olman önemli, sadece avatarın yapabilceği bişile gazlıyosun kızı. ne menem celişki bu böle, yakısıyomu air bendera

Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Dark side

Kötü ruh avatarin icinden doğacak bir dahaki sefere iste belki bozabilir dengesini vs. Ama bu bir 10k sene sonra olur olursa. Toprak Krallığı'ndan bir bokluk çıkar bu sefer bence. Ki ciksin da görelim sehirleri falan nasıl olmus.

10k sene sonra metal bükmeyeni döverler o teknolojide :D korradan sonra bi avatar daha çekilmeli ben ateş bükücü avatar istiyorum ama bundan sonra toprak var :(

Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

hmm bu kadar sequal seyiyle bitmeseydi keske. son cümle biraz kırdı kuvvetini. tabi güzel yapsınlar etsinler yenisini.

bide evet tenzenın sondda verdiği gaz klasik anlamlı olsada biraz havadaydı.
madem avatar olmakta değil mevzu, o zaman sen otur sen kapıs anasını satıyım, nedne yine korra kapısıyoki? bolin veya bumi dev olsa direk öttürürdü mesela vatuyu. yoksa sadece avatarmı ttgl olabiliyo, eğer öleyse madem avatar olman değil kim olman önemli, sadece avatarın yapabilceği bişile gazlıyosun kızı. ne menem celişki bu böle, yakısıyomu air bendera

ben onu şu şekilde yorumladım:

avatar olmasının önemi var çünkü o kap raava'yı tutmuş, ama tenzin'in verdiği gaz "sadece onun gücü değil mesele, olay sende bitiyor" fikriydi. yoksa bolin vs'ye gelene kadar tenzin kendi otursun oraya. :p

ama evet çok net anlatabilmek için zaman kalmamış adeta, veya bilerek soru işareti bırakmışlar ki naruto'daki gibi ileride açıklayana kadar millet düşünsün istemişler. çünkü korra orada kozmik alanda kendi haline bakıyor ellerinde bir küreyi tutan. anlaşılan herkesin yapabileceği birşey değil o ama tam anlamı nedir orası net değil.

sonra dev olmayı geçtim zaten, gidip spirit-bending filan yapıyor tekrar. demek raava hariç başka bir mesele var. ha bu keramet korra'nın kendinde mi yoksa avatarlıkta mı, koca seriyi legend of diye isimlendirdilerse onun kendine bir keramet yüklemiş olabilirler. daha herşeyi görmedik bence.

Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi izlemeyi bitirdim gayet olumlu buldum. Şu evrende sayısız avatar geçti. Beğenen ya da beğenen olmasın her avatar kişi birbirinden farklı olması daha anlamlı. Avatar Aang'dan ibaret değil sanırım böyle zannedenler yada böyle beklenti içine giren Korra hakkında trip atmalarını Avatar Wiki'yi araştırmaya önerirdim ama önermem yine bana da trip atarlar:)

Dizinin sonundaki yeni Avatar çağı görebileceğimize dair işaret verilmiş. İleride yeni dizi izleme fırsatı çıkar belki. Legend of Korra'da anlatılmak istenen şu; Korra sadece bir insan olduğu ve Avatar/Raava'dan ibaret olmadığı durumda her zaman insancıl yönleri olduğudur. Zaten Tenzin bunu belirtmişti. İleride yeni Avatar çıkar da görelim umalım Ruhlarla ilgili daha çok bilgiler edinebiliriz
Sosyal ağlarda paylaş

Konu da bu bir yandan Aang'e odaklı diğer yandan Korra'ya odaklı seriler. Aang'ın serisi Korra'nınkinden uzun sürmüş. Bırakalım da Korra serisi tamamen bitsin belki daha iyi çıkabilir. Buraya baktığım kadarıyla 3. sezon ve 4.sezon daha varmış. Korra serisini iyi bulmamın onu Aaang'dan ayrı ve beklentimi düşük tutuyor olmam.
Sosyal ağlarda paylaş

KucukPrens said:

Konu da bu bir yandan Aang'e odaklı diğer yandan Korra'ya odaklı seriler. Aang'ın serisi Korra'nınkinden uzun sürmüş. Bırakalım da Korra serisi tamamen bitsin belki daha iyi çıkabilir. Buraya baktığım kadarıyla 3. sezon ve 4.sezon daha varmış. Korra serisini iyi bulmamın onu Aaang'dan ayrı ve beklentimi düşük tutuyor olmam.

hepsi tek hikayeydi ama asagi yukari. su an cok bagimsiz gidiyor sezonlar.

Fin said:

ne yaptılar
-bok ettiler
Sosyal ağlarda paylaş

“The title of Book 3 is going to be called ‘Change,’” DiMartino said. “It’s all about Korra dealing with the change of the world in this point in time. At the end of Book 2 she says it’s a new era. And it really is and we’re going to show how Harmonic Convergence and her battle with Unalaq and Vaatu kind of shifted the world a bit.”

DiMartino also said “We don’t have an airdate yet. We’re already working on the first few episodes of post-production for Book 3. So that’s all going very well.”
Sosyal ağlarda paylaş

HarveyQuinn said:

“The title of Book 3 is going to be called ‘Change,’” DiMartino said. “It’s all about Korra dealing with the change of the world in this point in time. At the end of Book 2 she says it’s a new era. And it really is and we’re going to show how Harmonic Convergence and her battle with Unalaq and Vaatu kind of shifted the world a bit.”

DiMartino also said “We don’t have an airdate yet. We’re already working on the first few episodes of post-production for Book 3. So that’s all going very well.”

HAYIRRRRRRRRR!!!!!
Korra yettide arttı bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...