Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Virus

Öne çıkan mesajlar

2 bölüm de harbiden muhteşemdi,soluksuz izledim...tabi Korra'nın görünme sayısı minumumdaydı onla da alakalı olabilir...neyse umarım bu yolculuğundan sonra şu salak ergen tavırları bırakacak Korra..

spo

şimdi düşünce, Korra,koskoca Rava'nın gücünü (avatar state) abuk sabuk yarışta falan kullanıyordu...yuh be dedim, günahtır ayıptır, umarım mantıklıbir avatar haline dönüşür.

Sosyal ağlarda paylaş

evet doğru aslında, Avatar'ı sevmemizdeki en büyük faktör o mistik hava idi, old fashion bir tarzının olması. Zaten yaşadığımız ortam bu yeni avatardakiyle aynı olduğundan o yüzden de baymış olaiblir. gene de korra'nın etkisinin daha fazla olduğunu düşünüyrum=)
Sosyal ağlarda paylaş

yok o bloodbending iyiydi aslında ama bok gibi işlediler.
hala amon'un nasıl ability blockladığı oturmadı tam kimden nasıl öğrendi falan.

lin beifonga polisçilik oynatıyorlar allah gibi toph'un kızı lan az probending görelim istiyorum mesela.

bendingler yetersiz çok bariz hani o parşömendeki hareketleri yapıp bending yaparlardı dragon dance falan bu sezonda zippo çakmak gibi firebending atıyorlar lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

şöyle bişey olcak sonda bence

ilk avatar harmony bilmemne döneminde oluştu, sonuncusu da sıradaki harmony bilmemne sırasında ölecek veya görevini tamamlayacak ve avatar döngüsü tamamlanacak.

Korra ölürse elemental teenage series zırvasına devam edemezler. Muhtemelen Unolak Vaatu yu salıcak, Korra da Raava ve Vaatu yu tekrar birleştirmeye kasıcak.
Ama birleştikten sonra ölmeyecek normal insan olarak kalıcak kezbanlığına devam edebilsin diye. Ama öleceğini sanmıyorum.
Ascension tarzı bir şeye filan da bağlayabilirler aslında, ama 1. si daha büyük ihtimal.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...