Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Virus

Öne çıkan mesajlar

Gizli said:
korranın yapım ekibinde martial art kareografisi hazırlayan biri olduğunu sanmıyorum.fightlar bu nedenle bu kadar berbat geliyor bize
o karakterle alakalı birşey. şu anki karakterler armut. ilk sezon kyoshi savaşçıları, ty lee, dai li falan çok belirgin stile sahipti. zuko ve sokka'yı da sayabiliriz sonlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu haftaki bölüm(ler) çok iyiydi. 2 sezondur ilk defa Korra'dan cacık olabileceği konusunda ümitliyim.

theorycraft

Vaatu nun hapsedildiği ağaç Koh un yaşadığı ağaca cok mu benziyor ben mi abartıyorum? hani formlarıda birbirine benziyor, Koh=Vaatu falan olabilir mi acaba?

Sosyal ağlarda paylaş

7 ve 8 çoook iyi ya. TLA kalitesinde olmuş resmen, bayıldım.
Korra kezbanını çizeceklerine Wan ı anlatsalarmış 2-3 sezon çok daha başarılı olurmuş. Bending koreografisine doyduk, story de daha güzel, karakter çok daha iyi. Şunun bi bölümünü geri kalan bölümlerin bütün sezonuna değişmem. Çok başarılı (tu)

Yalnız birazcık retconlamışlar sanırım, TLA de Earthbendingi köstebeklerden, Waterbendingi moon spiritten öğrendiler filan diye anlatıyorlardı. Gerçi bending gücü spiritbendingden geliyor diğerleri gücü vermedi de tekniğini öğrettiler filan diye yorumlanabilir hala. Firebending sahnelerinde dragon filan gösterdiler en azından o yüzden çok itiraz edemiyorum, ama o kısma daha fazla değinselermiş daha hoş olabilirmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

Fin said:

dizimag ?

http://www.filmmakarasi.com/wp-content/uploads/2011/02/ayin-1.jpg

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH

bölümler ne kadar iyiydi ama ya.

Savaş alanında yalnız ölmesine bayağı üzüldüm. Bi bölüm daha uzatıp tüm elementleri almasını gosterselermis iyi olurmuş. Biraz havada kaldı/açıklar var gibi su an.

.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...