Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Virus

Öne çıkan mesajlar

icinde hala zehir varken katara'nin kurtarmasi silahla 8 kere vurulup mermilere cikarmadan pansuman yapmaya benziyor. yani sadece olmaz oyle yazacaktim ama guzelleme yapayim dedim.

4 sezonda yeterince karakter gelisimi yapti. ilk serinin tamamindan daha cok gelistirdi hatta meseleyi fjdksfjs. 1 bolumluk goz ardi ettim ben. 1.5 bolume falan yaysaydi iyi olurdu. sorun degil ama. her sey hizli olup bitiyor seride. pace'e alistim ben.

Sosyal ağlarda paylaş

Darklight1903 said:

icinde hala zehir varken katara'nin kurtarmasi silahla 8 kere vurulup mermilere cikarmadan pansuman yapmaya benziyor. yani sadece olmaz oyle yazacaktim ama guzelleme yapayim dedim.

4 sezonda yeterince karakter gelisimi yapti. ilk serinin tamamindan daha cok gelistirdi hatta meseleyi fjdksfjs. 1 bolumluk goz ardi ettim ben. 1.5 bolume falan yaysaydi iyi olurdu. sorun degil ama. her sey hizli olup bitiyor seride. pace'e alistim ben.

Abi Katara fark edemiyo vücutta bir dengesizlik oldugunu beni rahatsiz eden bu. Olay senin zihninde diyip kestirip atiyo. Zehrin bir kisminin hala vücudunda oldugunu tahmin edebilseydi en azindan.

Sosyal ağlarda paylaş

ya avatar olabilir ama master of 4 elements deil. olsa bile master var master var yani.
20 senedir metal büküyo 2 beifong, onlarda sezememişler mesela. Toph sezio, işin erbabı çünkü.

Nasıl aang bi iroh bi toph bi katara veya bi zaheer gibi olamadıysa korra da olamayacak.

Ha tabi avatar state te iken olur ( zaten aang de avatar state e geçince uçabiliodu, bunu hiç air bendingin supreme özelliği olarak düşünmemiştim ben ).
Sosyal ağlarda paylaş

crossroads of destinyde aang zaheer gibi ucuyordu videodaki kisim dogru. tabi normal durumda degil avatar state te ucuyor. air bubble vs degil direkt havalaniyor

oncesinde hatirlarsaniz aang guruyla gorusuyordu. guru da dunyevi bagliliklarini tamamen terketmen lazim, katarayi vs unut diyordu. sonrasinda aang avatar state e gecmeden ayni islemi yapiyordu.

ayni durum zaheerde de gerli. o da sevgilisi olunce tum dunyevi baglantilarindan koptu. enter the void dedi uctu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Claiborne said:

Sam said:

bir irohman değil ama.

sen şöyle karakter yarat, 1dk screentime verme.

allahları yok.

kuvira gözlerini cumhuriyet şehrine diktiğinde, irohman'i bol bol görürüz. tek sorun, kuvira dışındaki elemanlar çok silik olduğundan, doğru dürüst rakibi olmayacak. bir kaç mecha'yı eritmesiyle(veya çarpmasıyla) yetinebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...