Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bitcoin

moriarty

Öne çıkan mesajlar

cempostaci said:

818 den 810 dolara düştü.
garip bir şey ya. neye göre artıyor azalıyor bu meret ? kısaca özet geçebilecek var mı ?

tamamen spekülasyon ve arz a göre. sonuçta bu meret kara para aklama vb için de kullanıldığı için zaman zaman, her işlem yapanın kar düşündüğünü düşünmüyorum. kimisi parasını legal hale getiriyor, kimi de bu durumdan voliyi vuruyor vs işte
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

Somon said:

valla ben öle yapıyorum sdkf çoluk cocugu kandırıyorum 2binden alırm diye ama önce yolla diyorum btcyi alınca çat hattı çıkart msnden çık gogo
veya 1500den hemen alırım diyip alıp 1700den satıyorum temiz iyi para kırdım bu şekilde 2-3 haftada yurtdısı/yurtiçi

Gordugum en igrenc 10 insan listesindesin abi. Ya da rp ini guzel yapiyorsun. Umarim rp dir.

Dworgian said:

Somon said:

valla ben öle yapıyorum sdkf çoluk cocugu kandırıyorum 2binden alırm diye ama önce yolla diyorum btcyi alınca çat hattı çıkart msnden çık gogo

şu bildiğin hırsızlık olmuo mu?

serjuhan said:

Trolldür ya.

monoscope said:

somon başarısız troll ya
Sosyal ağlarda paylaş

Oğlum şu bitcoinin kumar kısmını yaygınlaştırmayın.

Vakti zamanında 100 lira civarı falanken (emin değilim ne kadardı o zaman bitcoin) 2 küsür bitcoin yedim.

O zaman amaan eğlendim diyerek geçmiştim , şimdi bayaaaa üzülüyorum her bitcoin kelimesini görüşümde. O yüzden kumar muhabbetine kalkışmayın çoğu kolpa bunların.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...