Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bitcoin

moriarty

Öne çıkan mesajlar

BeIlow said:

denemek için 24change para yatırdım ne kadar sürüyor bunun onaylanması. Awaiting approval diyor 10 dk dır filan

24 change'e para yatırmak değil abi. 24 change aracılığı ile OKpay hesabına para aktarmak lazım. Eğer böyle yaptıysan hemen aktarılıyor olması lazım. Mail ile confirmation geliyordu heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız artık 2 kere düşünün derim. çünkü btc-e ile btcturk arasındaki kur farkı kapanmaya başladı. çünkü btctürk de işlem yapanların elindeki btc stoğu azdı. biz dahil bir sürü insan btce den aldığı btcleri btcturke taşıyor. yakında eskisi kadar büyük kur farkı yaratmayacak.

bunlar hep değerli bilgiler arkadaşlar. yabana atmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

lolcoin konusunda oldugumuz icin drail etmeyecegim, o videolari falan izleme, kumar gibi ogretiyorlar tabi ki, sadece teknik analizle olacak is degil o is, reklam gibi olan videolardan ve guidelardan uzak dur, harbi traderlarin tavsiyelerini bulmaya calis.

bundan daha fazla da bisi yazip pic etmeyecegim topigi.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

oha... adamlar forexle tassak falan gecip lolcoin falan diyor.

2000'lerin lale balonunda size iyi eglenceler ahahahahaa.

bi de teknik analiz falan yapmissiniz, piskolojik sinir falan diye ahaha btcde hersey piskolojik destek ve sinir zaten... olayin kendisi piskolojik arkadas...

nato kafa nato mermer

forex / stock marketin fundemental olarak coin piyasasindan ne farki var bilader ? hepsinde ayni mantik hype cycle
gir bak bu butun piyasalarda ayni bokun soyu davranis. balon dedigin seye balon demenin sebebi nedir bir arguman sunsan en azindan
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

ahaha bitboyumuz varmis... noldu gardas, hayali para biriminin hayal oldugunu belirtince uzuldun mu...

:(

vallahi yazmayacaktim bir sey ama inanilmaz adamlar varmis burda, kalmaya karar verdim.

Soylesene kanka, peri masallarin para biriminin denetleyicileri kimler?

ahhahahahhahahah abi tamam hayali diyerek potansiyelini belli ettin bb
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...